Basia Kurdej-Szatan jest już w 5. miesiącu ciąży. Dlaczego tak długo ją ukrywała?

Aktorka wiedziała o swoim stanie błogosławionym już od dawna, ale miała ważny powód, by nie dzielić się radosną nowiną zbyt szybko. Teraz jest już spokojna.
Basia Kurdej-Szatan i jej mąż Rafał Szatan potwierdzili, że spodziewają się drugiego dziecka. W mediach już od jakiegoś czasu krążyły pogłoski o tym, że gwiazda jest w ciąży, jednak sama zainteresowana odcinała się od udzielania jakichkolwiek komentarzy na ten temat.

Wyczekana ciąża Basi Kurdej-Szatan i Rafała Szatana

Para ma już jedno dziecko – 9-letnią córkę Hanię. Drugą ciążę planowali od lat, jednak z powodu problemów zdrowotnych aktorki, długo nie było to możliwe. Basia Kurdej-Szatan zmagała się bowiem z boreliozą. Kiedy już mogła rozpocząć starania o dziecko, okazało się, że nie jest to takie proste.

W grudniu 2019 w rozmowie z portalem Baby by Ann gwiazda wyznała: „staramy się już od półtora roku co najmniej, ale nie wychodzi…”. To właśnie dlatego, gdy w końcu pojawiły się upragnione dwie kreski na teście ciążowym, Basia Kurdej-Szatan chciała jak najdłużej trzymać tę sprawę w tajemnicy. Bała się, że zapeszy, a tak bardzo zależało jej na tym, by tym razem się udało. Wszystkie kobiety, które długo starają się o dziecko, z pewnością doskonale ją rozumieją.

Basia Kurdej-Szatan jest już w 5. miesiącu ciąży

Aktorka pierwszy raz potwierdziła plotki o stanie błogosławionym w rozmowie z magazynem „Party”. Uznała, że skoro jest już w drugim trymestrze, ciąża jest już na tyle bezpieczna, że może spokojnie o niej mówić.  Gwiazda przyznała, że połowa ciąży już za nią, aktualnie jest w 5. miesiącu.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Basia Kurdej-Szatan (@kurdejszatan)

Przyszłym rodzicom serdecznie gratulujemy, życzymy dużo zdrowia i trzymamy kciuki za pomyślne rozwiązanie!

Zobacz także:
Oceń artykuł

Ocena 6 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy