GRY

"M jak miłość": Lubiana aktorka chce zniknąć z serialu. Ma powód!

Jedna z gwiazd serialu poważnie rozważa odejście z produkcji, gdyż... starają się z mężem o drugie dziecko.
Aktorka odchodzi z M jak miłość
fot. instagram
Zaczynała od roli sympatycznej blondynki w reklamie operatora komórkowego, wkrótce pojawiły się inne reklamy i serial. Mogliśmy ją zobaczyć również w kilku filmach, teatrze i w musicalu, a także jako prowadząca teleturniej. Szerszej publiczności jest znana jako Joasia Chodakowska w serialu "M jak miłość", jednak wygląda na to, że fani wkrótce będą jednak musieli się pożegnać z postacią graną przez Barbarę Kurdej-Szatan. Wszytko dlatego, że aktorka planuje powiększenie rodziny.

Z tego, co wiadomo, postać Joasi nie zniknie z serialu nagle. Kiedy dokąłdnie Basia odejdzie z serialu? Jeszcze nie wiadomo. Ciąże aktorek to zawsze spore wyzwanie dla scenarzystów. Natomiast aktorka zapowiedziała już, że po porodzie pożegna się z serialem i weźmie dłuższy urlop macierzyński. „Chciałabym po raz drugi zostać mamą. Hania codziennie pyta o, to kiedy będzie miała brata albo siostrę. Razem z Rafałem chcemy, aby w naszym życiu pojawiła się druga pociecha, więc być może już niebawem to się stanie” – powiedziała w rozmowie z tygodnikiem „Na żywo.”

Aktorka i jej mąż Rafał Szatan są już rodzicami 7-letniej Hani. Para udzieliła kilku wywiadów, w których wyznała, że córeczka czeka na rodzeństwo. W ubiegłym roku aktorka przyznała jednak, że może to nie być łatwe, gdyż choruje na boreliozę.

Podobno gdy się okazało, że żona serialowego kolegi Krystiana Wieczorka jest własnie w ciąży i także choruje na chorobę odkleszczową, a ciąża przebiega książkowo, pojawiła się nowa nadzieja! W jednym z ostatnich wywiadów Kurdej-Szatan zdradziła, że czuje się dobrze i ciągle robi niezbędne badania, by po raz kolejny zostać mamą. Będziecie tęsknić za Joasią Chodakowską?

Źródło: Na żywo

Zobacz też:
Redakcja poleca: Jak wygląda kleszcz w naturze i wbity w skórę? [WIDEO]
Nie wiesz, jak wyglądają kleszcze? Obejrzyj nasz film – dowiesz się, czego szukać na skórze po spacerze.

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj