GRY

"M jak miłość": Lubiana aktorka chce zniknąć z serialu. Ma powód!

Jedna z gwiazd serialu poważnie rozważa odejście z produkcji, gdyż... starają się z mężem o drugie dziecko.

Aktorka odchodzi z M jak miłość
fot. instagram
Zaczynała od roli sympatycznej blondynki w reklamie operatora komórkowego, wkrótce pojawiły się inne reklamy i serial. Mogliśmy ją zobaczyć również w kilku filmach, teatrze i w musicalu, a także jako prowadząca teleturniej. Szerszej publiczności jest znana jako Joasia Chodakowska w serialu "M jak miłość", jednak wygląda na to, że fani wkrótce będą jednak musieli się pożegnać z postacią graną przez Barbarę Kurdej-Szatan. Wszytko dlatego, że aktorka planuje powiększenie rodziny.

Z tego, co wiadomo, postać Joasi nie zniknie z serialu nagle. Kiedy dokąłdnie Basia odejdzie z serialu? Jeszcze nie wiadomo. Ciąże aktorek to zawsze spore wyzwanie dla scenarzystów. Natomiast aktorka zapowiedziała już, że po porodzie pożegna się z serialem i weźmie dłuższy urlop macierzyński. „Chciałabym po raz drugi zostać mamą. Hania codziennie pyta o, to kiedy będzie miała brata albo siostrę. Razem z Rafałem chcemy, aby w naszym życiu pojawiła się druga pociecha, więc być może już niebawem to się stanie” – powiedziała w rozmowie z tygodnikiem „Na żywo.”

Aktorka i jej mąż Rafał Szatan są już rodzicami 7-letniej Hani. Para udzieliła kilku wywiadów, w których wyznała, że córeczka czeka na rodzeństwo. W ubiegłym roku aktorka przyznała jednak, że może to nie być łatwe, gdyż choruje na boreliozę.

Podobno gdy się okazało, że żona serialowego kolegi Krystiana Wieczorka jest własnie w ciąży i także choruje na chorobę odkleszczową, a ciąża przebiega książkowo, pojawiła się nowa nadzieja! W jednym z ostatnich wywiadów Kurdej-Szatan zdradziła, że czuje się dobrze i ciągle robi niezbędne badania, by po raz kolejny zostać mamą. Będziecie tęsknić za Joasią Chodakowską?

Źródło: Na żywo

Zobacz też:
Redakcja poleca: Rośliny, które odstraszają kleszcze [WIDEO]
Niektóre rośliny ogrodowe działają odstraszająco na kleszcze. Które? Zobacz nasz film i sprawdź, które kwiaty czy zioła warto zasadzić przy domu dla większego bezpieczeństwa dziecka.

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj

Popularne tematy

To Cię zainteresuje

Narzędzia dla mam

Więcej

Rozwiąż Quiz

Witajcie, wakacje!