Basia Kurdej-Szatan pokazała pierwsze zdjęcia po porodzie
fot. Instagram/kurdejszatan/kolaż mamotoja.pl

Basia Kurdej-Szatan pokazała zdjęcia z pierwszych chwil po porodzie. Ale Henio robi słodkie minki!

Gwiazda przez kilka ostatnich dni była nieobecna w mediach społecznościowych, ale nie zapomniała o fanach. Właśnie pochwaliła się pierwszymi zdjęciami z synem. Pod postem pojawiło się już mnóstwo gratulacji.
Milena Oszczepalińska
Basia Kurdej-Szatan pokazała pierwsze zdjęcia po porodzie
fot. Instagram/kurdejszatan/kolaż mamotoja.pl
Poród Basi Kurdej-Szatan był bardzo wyczekiwany, nie tylko przez jej najbliższych, lecz także przez setki fanów, którzy śledzą ją w mediach społecznościowych. Aktorka już kilka tygodni temu zapowiadała, że czuje, że urodzi przed terminem i bała się, że nie zdąży ze wszystkimi przygotowaniami.

Obawy okazały się przedwczesne, ponieważ ostatecznie Henio przyszedł na świat kilka dni po przewidywanym terminie porodu. Tuż po narodzinach syna Basia Kurdej-Szatan zniknęła z Instagrama i przez kilka dni nie publikowała nowych postów. O tym, że chłopiec jest już na świecie, powiadomił internautów mąż aktorki, Rafał Szatan, na swoim instagramowym profilu. Dodał też urocze, pierwsze wspólne zdjęcie z nowo narodzonym synem.

Basia Kurdej-Szatan pokazała pierwsze zdjęcia po porodzie

W końcu doczekaliśmy się też fotografii szczęśliwej mamy. Basia Kurdej-Szatan opublikowała pierwszy post po porodzie, w którym podzieliła się z fanami aż 10 wyjątkowymi zdjęciami. Kilka z nich przedstawia ostatnie chwile w ciąży, a kolejne to już zdjęcia jej i męża z Heniem, córki Hani z młodszym bratem i świetne kolaże przedstawiające samego Henia. Ależ on robi aktorskie miny. Czyżby już szykował się do pójścia w ślady mamy? Musicie to zobaczyć!
(Przesuń zdjęcia w poście, żeby obejrzeć wszystkie)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Basia Kurdej-Szatan (@kurdejszatan)

Pod postem Basia Kurdej-Szatan napisała: „To był przepiękny czas..., ale przygoda dopiero się zaczyna!”. Fani oczywiście tłumnie złożyli gratulacje młodym rodzicom i życzenia zdrowia i sił dla chłopca. My również dołączamy się do tych życzeń!

Jak wam się podoba mały Henryk Szatan? Wygląda na wyjątkowo radosnego chłopca, prawda?

Źródło: Instagram

Zobacz także:
Redakcja poleca: Basia Kurdej-Szatan jest już w 5. miesiącu ciąży. Dlaczego tak długo ją ukrywała?
Aktorka wiedziała o swoim stanie błogosławionym już od dawna, ale miała ważny powód, by nie dzielić się radosną nowiną zbyt szybko. Teraz jest już spokojna.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy