Basia Kurdej-Szatan urodziła!
fot. Instagram/kurdejszatan

Basia Kurdej-Szatan urodziła! Dumny tata pokazał zdjęcie syna

Aktorka w końcu doczekała się drugiego dziecka. Na tę wiadomość fani gwiazdy czekali od dawna. Mały Henio jest już na świecie!
Milena Oszczepalińska
Basia Kurdej-Szatan urodziła!
fot. Instagram/kurdejszatan
Basia Kurdej-Szatan i jej mąż, Rafał Szatan, właśnie powitali na świecie swoje drugie maleństwo. Radosną nowiną o narodzinach dziecka podzielił się szczęśliwy tata. Dodał też rozczulające zdjęcie z maluszkiem. 

Basia Kurdej-Szatan urodziła

Aktorka długo czekała na drugie dziecko. Z powodu boreliozy musiała przez jakiś czas odłożyć plany o ponownym macierzyństwie. Kiedy jednak nie było już żadnych przeszkód ku temu, by ich rodzina się powiększyła, nie zwlekali ze staraniami o dziecko. O swoim szczęściu poinformowali jednak media dosyć późno – gdy gwiazda była w 5. miesiącu ciąży. Przyznała, że czekała celowo do momentu, aż będzie pewne, że wszystko jest dobrze. I oto ich wyczekiwane maleństwo jest już na świecie!
Rafał Szatan pod zdjęciem dodał kilka słów do syna i do żony. Napisał: „Jesteś najpiękniejszym Prezentem!! Cześć Synku, to będzie cudowna Przygoda” – tymi słowami powitał na świecie Henia. Basi Kurdej-Szatan wyznał z kolei: „jesteś najwspanialszą i najdzielniejszą Mamą! Kocham Was !! No... to mamy już komplet”.

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan mają też 8-letnią córkę Hanię. Celebrytka, będąc jeszcze w ciąży, zdradziła, że dziewczynka bardzo ucieszyła się na wieść o rodzeństwie i na pewno będzie wspaniałą starszą siostrą.

Tego oczywiście szczęśliwym młodym rodzicom życzymy i gratulujemy narodzin drugiego potomka!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Basia Kurdej-Szatan (@kurdejszatan)


Źródło: Instagram

Zobacz także:
Redakcja poleca: Basia Kurdej-Szatan jest już w 5. miesiącu ciąży. Dlaczego tak długo ją ukrywała?
Aktorka wiedziała o swoim stanie błogosławionym już od dawna, ale miała ważny powód, by nie dzielić się radosną nowiną zbyt szybko. Teraz jest już spokojna.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy