Basia Kurdej-Szatan zdradziła, jaka była reakcja Hani na wieść o rodzeństwie. Będzie wymarzoną starszą siostrą!

Okazuje się, że nie tylko aktorka i jej mąż bardzo czekali na kolejnego członka rodziny.
Basia Kurdej-Szatan już za chwilę zostanie mamą po raz drugi. Choć aktorka zdecydowała się oficjalnie potwierdzić ciążę dopiero w 5. miesiącu, jej najbliżsi wiedzieli o tym już od dawna. Dla gwiazdy, jak i dla jej męża, Rafała Szatana, drugie dziecko jest spełnieniem marzeniem, a jak na wieść o rodzeństwie zareagowała ich córka Hania? Okazuje się, że dziewczynka była równie spragniona powiększenia rodziny, jak jej rodzice!

Basia Kurdej-Szatan o reakcji córki Hani na to, że będzie starszą siostrą

Aktorka spytana przez reporterkę party.pl o to, jak Hania zareagowała na wieść o powiększeniu się rodziny, powiedziała: „Wspaniale! Była przeszczęśliwa, bo już od dawna chciała mieć rodzeństwo”. Gwiazda zdradziła, że dziewczynka przez pewien czas ciągle wypytywała ich o to, kiedy będą mieli drugie dziecko, ale skoro nic się nie zmieniało, w końcu odpuściła.

Para również przygotowywała się do nowej roli od dłuższego czasu. Basia Kurdej-Szatan nieraz w wywiadach wspominała, że jest już gotowa na powiększenie rodziny. Niestety z powodu boreliozy przez długi czas nie mogła zachodzić w ciążę, a później, gdy już było to możliwe, starania się przedłużały. W końcu jednak się udało i jak widać, cała rodzina jest bardzo szczęśliwa z tego powodu.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Basia Kurdej-Szatan (@kurdejszatan)

Hania będzie wspaniałą starszą siostrą

Gwiazda wyjawiła, że córka już teraz jest bardzo troskliwa i opiekuńcza. Całuje brzuszek i mówi do niego, co zdaniem aktorki jest bardzo urocze. Basia Kurdej-Szatan jest przekonana, że Hania będzie cudowną starszą siostrą. Tego im oczywiście życzymy!

Zobacz także:
Oceń artykuł

Ocena 0 na 0 głos

Zobacz także

Popularne tematy