GRY
 
 

Baśniowy konkurs

Czytanie bajek pomaga dziecku zrozumieć świat, a przede wszystkim poznać samego siebie. Zdobądź dla niego baśnie braci Grimm. Konkurs zakończony!

Drodzy Rodzice,
Dziękujemy za zaintersowanie naszym konkursem. Cieszymy się ogromnie, że w obecnych czasach, w dobie telewizji i komputerów, rodzice zawsze znajdą czas na to, by spokojnie usiąść z dzieckiem i poczytać mu książeczkę.

A oto zwycięzcy "Baśniowego konkursu", którzy w nagrodę otrzymują książeczkę z najpiękniejszymi baśniami braci Grimm:
Nyś, Emisia, dakkar2@wp.pl, laurence, anettat4, agakula3, brzozak, aggga24, Hanka250, kasiacw, aniaimati, agulap, Karolatomczak, kartina7899, pieszczany.
Obejrzyj zdjęcia laureatów >>

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy wszystkich do udziału w kolejnych konkursach!
Redakcja


Dzieci rzadko potrafią wyrazić swoje niepokoje, lęki, obawy. Często brak im słów albo nie do końca wiedzą, co je trapi. Także zabiegani rodzice nie zawsze właściwie odczytują, co malec chce im przekazać. Wtedy z pomocą może przyjść bajka.

Aby wziąć udział w naszym konkursie, na forum w dziale foto-galerii wklej zdjęcie rodzica/rodziców + dziecko/dzieci, podczas czytania bajeczek. Do wygrania 15 super książek z najpiękniejszymi baśniami braci Grimm. Sponsorem nagród jest Axel Springer Polska.

Wejdź na stronę foto-galerii, by wziąć udział w konkursie: Baśniowy konkurs >>


Przed przystąpieniem do konkursu, prosimy uważnie przeczytać Regulamin!

Zasady konkursu:
1. Baśniowy konkurs zostanie przeprowadzony na foto-forum babyonline.pl.
2. Zostanie wybranych 15 najlepszych zdjęć, które nagrodzimy książkami "Najpiękniejsze baśnie braci Grimm".
3. Zdjęcia będą oceniane przez konkursowe Jury, złożone z Redakcji babyonline.pl.
4. Propozycje nie związane tematycznie z konkursem nie będą brane pod uwagę lub mogą być usunięte przez moderatora forum.
5. Konkurs zostanie przeprowadzony w terminie od 2 grudnia do 17 grudnia 2008 roku.
6. Jury podejmie decyzję 19 grudnia i prześle informacje do osób nagrodzonych na prywatną skrzynkę na forum, z prośbą o podanie adresu wysyłki nagród. Nagrody wyślemy pocztą po uzyskaniu danych adresowych zwycięzców.
7. Osoby, które w ciągu 2 tygodni od otrzymania informacji o wygranej, nie prześlą swoich danych do Redakcji, tracą prawo do nagrody.
8. Zgłoszenia muszą być unikalnymi treściami, stworzonymi specjalnie na potrzeby danego konkursu. Zdjęcia, które dostępne są już w internecie, na innych serwisach będą dyskwalifikowane.
9. Prawa autorskie majątkowe do odpowiedzi nadesłanych przez uczestników konkursu powinny należeć do uczestników konkursu. Uczestnicy konkursu ponoszą pełną odpowiedzialność wobec Organizatora w przypadku zgłoszenia przez osoby trzecie roszczeń z tytułu naruszenia ich praw wskutek wykorzystania przez Organizatora odpowiedzi zgodnie z niniejszym Regulaminem.
10. W przypadku naruszenia któregokolwiek z punktów niniejszego Regulaminu, prosimy poinformować o tym fakcie Redakcję za pośrednictwem skrzynki mailowej: redakcja@babyonline.pl.
11. Wszelkie zgłoszenia nieprawidłowości i naruszenia zasad konkursowych należy zgłaszać na redakcyjną skrzynkę mailową do dnia poprzedzającego rozwiązanie konkursu. Po tym terminie Jury nie będzie takich zgłoszeń brać pod uwagę.
12. Dane osobowe uczestników konkursu w zakresie: imię i nazwisko i adres zamieszkania, adres e-maliowy będą przetwarzane przez organizatora konkursu tj. „Edipresse Polska” S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wiejskiej 19 w celu realizacji umowy przystąpienia do konkursu i jego prawidłowego przeprowadzenia lub marketingu własnych produktów lub usług organizatora konkursu. Gwarantujemy prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również żądania zaprzestania przetwarzania danych. Podanie danych jest dobrowolne. Dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom. Regulamin konkursu dostępny na stronie internetowej organizatora konkursu.
Redakcja poleca: Jak powstaje zdjęcie na okładkę "Mamo, To Ja"
Jak powstaje zdjęcie na okładkę "Mamo, To Ja"

Ocena (0 oceny)

0.0
Więcej:
Doładuj
Przeładuj