GRY
 
 

Bębniarskie zajęcia dla dzieci

25.02.2012r., godz.10.00-15.00 Centrum Janki zaprasza wszystkie chętne dzieci, które chcą spróbować swoich sił w grze na bębnach afrykańskich.

Warsztaty twórczego rozwoju
Podczas muzycznych „Warsztatów twórczego rozwoju” dzieci nauczą się gry na bębnach afrykańskich. Zajęcia poprowadzą instruktorzy Gminnego Ośrodka Kultury w Raszynie pod kierunkiem Szymona Wróblewskiego.

Na początku spotkania dzieci poznają ciekawostki na temat historii i pochodzenia bębnów oraz tajniki ich budowy. Następnie nauczą się podstawowych technik gry, zagrywek, uderzeń oraz zasad poprawnego trzymania instrumentów. Na koniec zajęć nastąpi najbardziej wyczekiwany przez wszystkich moment wspólnego muzykowania.

Zajęcia dla dzieci w wieku od 3 lat będą rozpoczynały się o pełnych godzinach zegarowych, pomiędzy 10.00 a 15.00 na galerii, przy głównym wejściu do Centrum Janki. Każde warsztaty potrwają około 30 – 40 minut.
Wstęp jest bezpłatny.
Organizatorzy zapewniają instrumenty do nauki.

Projekt „Warsztaty twórczego rozwoju” to cykl zajęć edukacyjnych prowadzonych w Centrum Janki, podczas których dzieci poszerzają swoje zainteresowania w ramach różnych dziedzin sztuki. Celem zajęć jest wydobycie naturalnej, indywidualnej wrażliwości drzemiącej w każdym dziecku. W trakcie spotkań rodzice mogą zasięgać opinii wykwalifikowanych instruktorów na temat zdolności swoich dzieci oraz właściwych sposobów stymulacji ich rozwoju. Program obejmuje zajęcia dla dzieci od 3-go roku życia. W warsztatach mogą brać udział również rodzice.

Zajęcia są bezpłatne i będą się odbywać w każdą ostatnią sobotę miesiąca.
Można się na nie zapisać mailowo, pod adresem: kontakt@effectivepr.pl.
Terminy kolejnych zajęć dostępne są na profilu „Warsztatów twórczego rozwoju” na Facebooku »

„Warsztaty twórczego rozwoju”
Centrum Janki, wejście główne
ul. Mszczonowska 3, 05-090
Janki k/Warszawy
Redakcja poleca: Jaką rolę w twoim dzieciństwie odegrała babcia? [SONDA ULICZNA]
O to, jaką rolę w naszym dzieciństwie odegrała babcia zapytaliśmy przechodniów. W niedzielę obchodzimy Dzień Babci i z tej okazji życzymy wszystkim babciom dużo zdrowia i uśmiechu!

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj