okladka bm
fot. foto: I. Zborowska

Będę Mamą 1/14

Zapraszamy do lektury najnowszego numeru magazynu „Będę Mamą”. Przeczytasz w nim m.in. o tym, jak odróżnić skurcze przepowiadające od porodowych oraz dzięki artykułowi o ciążowych hormonach wreszcie dowiesz się, czemu „zawdzięczasz” niezwykłą zmienność nastrojów...
Katarzyna Imiołek
okladka bm
fot. foto: I. Zborowska
W „Będę Mamą” znajdziesz świetny wywiad z chirurgiem ortopedą Łukaszem Antolakiem, w którym radzi on, jak skutecznie pokonać bóle kręgosłupa. Dziennikarki „Będę Mamą” podpowiedzą ci też, jak dbać o piersi, żeby zachowały świetną formę nie tylko przez czas ciąży, ale i potem, podczas całego okresu karmienia piersią. W „Będę Mamą” znajdziesz też jak zwykle solidną porcję porad dotyczących rozwoju maluszków i opieki nad noworodkiem. Zapraszamy do lektury!
Redakcja poleca: Domowe sposoby na komary: co robić, żeby komary nie gryzły?
Domowe sposoby na komary są prawie tak samo skuteczne, jak te chemiczne, za to o wiele zdrowsze dla nas i środowiska! Warto wypróbować naturalne środki na komary, takie jak: lawenda, wanilia, olejek cytrynowy i inne (równie skuteczne w walce z komarami) preparaty. Dzięki nim nie tylko odstraszysz insekty, lecz także wprowadzisz do domu piękne, aromatyczne zapachy! Sprawdź, czym odstraszyć komary.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Popularne tematy