GRY
 
 

Kampania Bezpieczeństwo dziecka w podróży - 29.06, Warszawa

Zapraszamy do Centrum Handlowego Targówek na ogólnopolską kampanię Bezpieczeństwo dziecka w podróży.

Bezpieczeństwo dziecka w podróży
 
Smyk wspiera Ogólnopolskie Inspekcje Fotelików Samochodowych
 
29 czerwca w Parku Handlowym Targówek przystanek w swej trasie będzie miała kampania Ogólnopolskie Inspekcje Fotelików Samochodowych 2013. Sklep Smyk Megastore jest lokalnym partnerem kampanii. Tego dnia rodzice oraz opiekunowie będą mieli okazję dowiedzieć się i nauczyć, jak odpowiednio zadbać o bezpieczeństwo dziecka podczas jazdy samochodem. Dodatkowo, na rodziców czekają porady edukacyjne  i konkursy, a na dzieci – gry i zabawy edukacyjne.
 
– Spokojna podróż to nie tylko odpowiednio dobrany sprzęt, ale również właściwa wiedza oraz umiejętności, które szczególnie teraz, u progu wakacyjnych podróży, są niezwykle istotne – mówi Grzegorz Izydorczyk, przedstawiciel sieci sklepów Smyk   – Zdecydowaliśmy się na wsparcie kampanii „Ogólnopolskie Inspekcje Fotelików Samochodowych”, ponieważ czujemy się odpowiedzialni za to, by przekazać rodzicom  
i opiekunom wiedzę, jak w kompleksowy sposób zadbać o bezpieczeństwo najmłodszych podczas jazdy samochodem – dodaje.
 
Inspekcje fotelików to całościowa ocena tego, czy fotelik aktualnie używany przez  rodziców w konkretnym samochodzie jest bezpieczny. Jego wyniki sprawdzane są w niezależnych testach fotelików. Specjaliści oceniają, czy jest on dobrze dopasowany do wieku, wagi i wzrostu dziecka i czy jest kompatybilny z samochodem. Jednym   z najważniejszych zadań inspekcji fotelików jest kontrola prawidłowości montażu fotelika w samochodzie i dziecka w foteliku. 
 
– Jak pokazują statystyki międzynarodowe, 70% fotelików samochodowych montowanych jest nieprawidłowo. 3 lata inspekcji fotelików w Polsce pokazują, że niestety sytuacja u nas przedstawia się jeszcze gorzej – podkreśla Marek Plona, przedstawiciel kampanii. – Dlatego najważniejszym celem kampanii Ogólnopolskie Inspekcje Fotelików Samochodowych jest wyposażenie rodziców w wiedzę i umiejętności praktyczne prowadzące do ich 100% samodzielności w prawidłowym przewożeniu dziecka w samochodzie – dodaje.
 
Wszyscy zainteresowani bezpłatną inspekcją fotelika powinni wcześniej zarezerwować miejsce poprzez stronę internetową kampanii  
www.inspekcje-fotelikow.pl. Stanowiska inspekcji fotelików będą do dyspozycji uczestników akcji 29 czerwca między godziną 10.00 a 18.00 na parkingu w sektorze „D”, przed wejściem do sklepu Smyk Megastore. Dla uczestników akcji przygotowane zostały liczne atrakcje: np.  pokazy, wyścigi samochodów solarnych, kolorowanki  i wyklejanki w kąciku plastycznym, a także konkursy z nagrodami np. montowanie fotelika na czas.
 
Od godziny 11.00 w sklepie Smyk Megastore odbywać się będą również warsztaty udzielania pierwszej pomocy najmłodszym organizowane przez  kampanię „Bezpieczny Maluch”.
 
Dodatkowo, tego dnia skorzystać będzie można w sklepie Smyk Megastore  z atrakcyjnych promocji oraz rabatów na artykuły wybranych marek. Przez cały czas trwania akcji do dyspozycji klientów będą także wykwalifikowani pracownicy sklepu Smyk Megastore.
 
Adres sklepu:
 
Smyk Megastore
Park Handlowy Targówek
ul. Malborska 39,
03-286 Warszawa
 
 
Termin akcji:
29 czerwca, godz. 10.00 – 18.00
Redakcja poleca: Jak wybrać fotelik samochodowy 15 - 36 kg?
Ekspert radzi, czym się kierować przy wyborze fotelika samochodowego.
Doładuj
Przeładuj