GRY
 
 

„Bezpieczna droga do szkoły”

3.09.2011 r. Teatr Groteska zaprasza do Parku Krowoderskiego na imprezę plenerową „Bezpieczna droga do szkoły”.

wydarzenia
fot. groteska.pl
Wydarzenie organizowane jest przy udziale krakowskiej Straży Miejskiej Miasta Krakowa, Komendy Miejskiej Policji oraz krakowskiej Straży Pożarnej.
 
Program przygotowany przez Teatr Groteska
sobota, 3 września
godz 12.00 – 14.00 – Rozpoczęcie festynu
godz 14.00 – 14.40 – Prezentacja spektaklu Teatru Groteska Piosenki z Czerwonego Kapturka
godz 15.15 – 15.45 – Prezentacja spektaklu Teatru Groteska Bajka o Szewczyku
godz 16.30 - 17.10 – Prezentacja spektaklu Teatru Groteska Piosenki z Czerwonego Kapturka

Przez cały czas trwania imprezy, do godziny 18.30, dzieci będą mogły wziąć udział w konkursach i zabawach przygotowanych przez Groteskę i prowadzonych przez aktorów i animatorów. Na odważnych czekają takie zadania, jak: „Tropiciel smoków”, „W skórze smoka”, „Złodziej smoczych jaj”, „Łowca skarbów”, „Smoczy rycerz”. Każdy uczestnik za odwagę zmierzenia się z trudami konkursowych zadań otrzyma pamiątkowy certyfikat.
 
Mieszkańcy Krakowa będą mieli też okazję nawiązać bezpośredni kontakt z funkcjonariuszami Straży oraz Policji, poznać specyfikę ich pracy, zadać kilka pytań, a przede wszystkim dowiedzieć się bardzo wiele o bezpieczeństwie w naszym mieście. Będzie także okazja wspólnie się pobawić rozwiązując ciekawe testy i biorąc udział w interesujących konkursach. Impreza potrwa do 4 września.

więcej »
Redakcja poleca: Dlaczego nasza redakcja angażuje się w Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy?
Nie tylko wrzucamy pieniądze do puszek, ale same z tymi puszkami chodzimy. Czasem my, a czasem nasze dzieci. Poznaj powody, dla których redakcja mamotoja.pl wspiera WOŚP.

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj