GRY
 
 

Bezpieczny i czysty dom dla dziecka

Kto ma dzieci ten wie, że maluchy z miesiąca na miesiąc robią się coraz bardziej ruchliwe i ciekawskie. Dlatego tak ważne jest, aby mieszkanie było czyste i bezpieczne dla młodego odkrywcy.

dziecko, niemowlę
fot. materiały prasowe
Każdy rodzic dba o to aby wszystko w zasięgu dziecka było idealnie wysprzątane. Jednak sprzątanie mieszkania przy małym dziecku nie należy do łatwych zadań. Często wymaga od nas użycia specjalnych środków do czyszczenia, które nie tylko będą skuteczne, ale przede wszystkim nie będą szkodliwe dla naszego malucha.

Musimy zwracać szczególną uwagę na środki, których używamy do porządków. Zależy nam aby środki czystości były na tyle skuteczne, aby efektywnie usuwać zarówno zanieczyszczenia, bakterie jak i zarazki, które w ciągu całego dnia zbierają się na domowych meblach, a zarazem na tyle łagodne aby nie podrażnić skóry, kiedy dziecko będzie „przytulać” się do wcześniej czyszczonych powierzchni. Dodatkowo kiedy znajdziemy już chwilę na sprzątanie np. gdy dziadkowie zabiorą dziecko na spacer lub nasz smyk utnie sobie drzemkę, potrzebujemy preparatów szybkich i wydajnych. Takich, które pozwolą nam błyskawicznie uporać się z kurzem i brudem, a także z plamami po zaschniętym soczku i pierwszym samodzielnym jedzeniu.

Najlepiej będzie wtedy sięgnąć po jeden niewielki produkt, zamiast kupować duże opakowania płynów do czyszczenia oraz olbrzymie ilości ścierek do sprzątania i wycierania. Warto wypróbować nowość Jana Niezbędnego – nasączane ściereczki antybakteryjne, które dzięki swoim właściwościom nie tylko doskonale usuną zabrudzenia, wyczyszczą plamy ale także zdezynfekują myte powierzchnie. Ściereczki zabezpieczą sprzątane powierzchnie usuwając z nich nie tylko brud ale także zarazki i bakterie. Co ważne mogą być stosowane na powierzchniach mających kontakt z żywnością, a w przypadku małych dzieci to bardzo ważne.

Tradycyjne płyny i preparaty do porządków wymagają specjalnego miejsca do przechowywania – z dala od dzieci, zamkniętego tak aby nasze pociechy nie były w stanie się do nich dobrać. Atutem ściereczek antybakteryjnych Jana Niezbędnego jest fakt, że zajmują mało miejsca i z łatwością można je schować w szufladzie poza zasięgiem rączek dzieci. Dzięki ściereczkom antybakteryjnym Jana Niezbędnego oszczędzamy czas, miejsce potrzebne do przechowywania środków czyszczących, a zyskujemy pewność, że nasze mieszkanie będzie bezpieczne i czyste dla najważniejszych domowników – naszych pociech.

Ściereczki nasączane antybakteryjne
Ilość: 40 szt. w opakowaniu
Wielkość: 20 x 25 cm
Cena: ok. 8,50 zł

Ściereczki antybakteryjne Zarejestrowane są w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych.
Redakcja poleca: Dlaczego nasza redakcja angażuje się w Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy?
Nie tylko wrzucamy pieniądze do puszek, ale same z tymi puszkami chodzimy. Czasem my, a czasem nasze dzieci. Poznaj powody, dla których redakcja mamotoja.pl wspiera WOŚP.

Ocena (1 ocena)

6.0
Doładuj
Przeładuj