GRY
 
 

Bezpłatne badania stóp dla dzieci w Krakowie

Już w najbliższą sobotę, 23 sierpnia w Dziecięcym Centrum Handlowym Entliczek, odbędzie się trzecie z cyklu spotkań organizowanych w ramach Wakacyjnej Akademii Entliczka. Tematem głównym tego wydarzenia będzie zdrowie dzieci, a szczególnie troska o prawidłowy rozwój i funkcjonowanie ich stóp.

fot. Fotolia.pl
- Większość ludzi rodzi się ze zdrowymi stopami, jednak w wyniku nieprawidłowej pielęgnacji stóp oraz noszenia nieodpowiedniego obuwia, tylko 30% ludzi starszych nie odczuwa dolegliwości związanych z tą częścią ciała – mówi Bożena Rajchel – Chyla, antropolog z krakowskiego oddziału Instytutu Przemysłu Skórzanego w Łodzi. - Wspólna akcja z Entliczkiem ma na celu pomoc rodzicom w dbaniu o zdrowy rozwój ich dziecka.

W sobotę, 23 sierpnia w krakowskim centrum handlowym zostaną przeprowadzone bezpłatne badania stópek dzieci. Eksperci ocenią ich stan zdrowotny, dokładnie je zmierzą i wykonają ich plantogramy, czyli odbitki. Profesjonalne badanie połączone będzie z konsultacją i poradami praktycznymi: jak pielęgnować i dbać o rozwój stóp dziecka oraz jak odpowiednio dobierać buty dziecięce.

Co: „Tupot małych stópek” z Wakacyjną Akademią Entliczka
Gdzie: Dziecięce Centrum Handlowe Entliczek (Kraków, ul. Dobrego Pasterza 122a)
Kiedy: Sobota, 23 sierpnia
godz. 10:30 – 16:30
Wstęp bezpłatny.

Polecamy: Jak dbać o stopy dziecka - czyli jak wybrać pierwsze buty dla dziecka.
Redakcja poleca: Czy łatwo jest powrócić do pracy po ciąży? [SONDA ULICZNA]
Zapytaliśmy przechodniów, czy powrót do pracy po ciąży jest łatwy. Jesteście ciekawi odpowiedzi? Zobaczcie sondę!

Ocena (1 ocena)

5.0
Doładuj
Przeładuj