GRY
 
 

Bezpłatne badania u pediatry

Z okazji Dnia Dziecka zapraszamy na bezpłatne konsultacje u pediatry w Centrum Medycyny Dziecięcej MEDINTEL w Warszawie.

dziecko, lekarz, szpital, choroba
fot. pressmaster - Fotolia.com
W dniach 28 maja – 3 czerwca 2014 w Centrum Medycyny Dziecięcej MEDINTEL odbędą się bezpłatne konsultacje u lekarza pediatry.

Oferta dotyczy zarówno wizyty w Poradni Dzieci Zdrowych, jak i w Poradni Dzieci Chorych. Wizyta lekarska może obejmować zarówno poradę lekarską w przypadku problemu zdrowotnego, bilans, kwalifikację do szczepienia, jak i np. wypełnienie zgłoszenia dziecka na obóz lub kolonię.

Centrum Medycyny Dziecięcej MEDINTEL to nowa placówka medyczna w w Miasteczku Wilanów, dedykowana w całości wyłącznie dzieciom i młodzieży. Dostępne w klinice poradnie i gabinety specjalistyczne oraz szeroki zakres badań diagnostycznych zapewnią kompleksową opiekę maluchom i nastolatkom.

Centrum Medycyny Dziecięcej MEDINTEL
Al. Rzeczypospolitej 1, Warszawa
Tel. 0-22 355 24 24
Godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek  8.00 – 20.00
sobota  8.00 – 16.00
Redakcja poleca: Czy pediatrzy znikną z przychodni?! Sprawdź, co mówi ekspert!
Czy nowelizacja ustawy o POZ pozbawi dzieci lekarza pierwszego kontaktu? Prof. Alicja Chybicka, przewodnicząca Parlamentarnego Zespołu ds. Dzieci, pediatra, obawia się, że zmiany nie będą korzystne dla dzieci.

Ocena (1 ocena)

6.0
Doładuj
Przeładuj