GRY
 
 

Bezpłatne Integracyjne Warsztaty Teatralne

24.10.2012r., godz.18.00 Fundacja Dzieciom - Zdążyć z Pomocą - Bez Granic zaprasza dzieci w wieku 7-14 lat na bezpłatne Integracyjne Warsztaty Teatralne w ramach projektu kulturalnego.

fundacja zdążyć z pomocą
Od października aż do lutego co środę w godzinach 18-20 będziemy wraz z Myszką Norką oraz instruktorem teatralnym Dominiką Sell spotykać się podczas prób w Centrum Promocji Kultury w Dzielnicy Praga Południe m. st. Warszawy przy ul. Podskarbińskiej 2.
Grupa teatralna składać będzie się z dzieci niepełnosprawnych oraz zdrowych w liczbie ok. 15 osób.

Na zajęciach teatralnych dzieci będą poznawały podstawy rytmiki, prawidłowego oddechu, wymowy, śpiewu. Techniki parateatralne pozwalają dzieciom rozładować napięcia emocjonalne, odnaleźć swoje miejsce w grupie, rozwinąć twórczą ekspresję. Zajęcia te zakończą się wspólnym występem przed publicznością.

Dzieci przygotują sztukę na podstawie zwycięskiego scenariusza "Myszka Norka i dzień z życia Czarownicy Jagi" autorstwa Kingi Dudko. Spektakl przygotowany dla publiczności będzie połączeniem różnych form teatralnych: teatru ruchu, teatru cienia i maski.

WARSZTATY SĄ BEZPŁATNE!
Ilość miejsc ograniczona (15 miejsc).
Zajęcia dla dzieci w wieku 7-14 lat.
Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: e.letyta@dzieciom.pl lub tel. 228902077 podając imię, nazwisko, wiek i ewentualną niepełnosprawność dziecka oraz telefon i mail kontaktowy.
Redakcja poleca: Dlaczego nasza redakcja angażuje się w Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy?
Nie tylko wrzucamy pieniądze do puszek, ale same z tymi puszkami chodzimy. Czasem my, a czasem nasze dzieci. Poznaj powody, dla których redakcja mamotoja.pl wspiera WOŚP.
Doładuj
Przeładuj