przedszkolak, dzieci, zabawa, nauka, cyferki, edukacja przedszkolaka

Bezpłatne zajęcia z angielskiego dla dzieci - 15.05 – 05.06, Warszawa

Zapraszamy do Warszawa na bezpłatne zajęcia z angielskiego.
przedszkolak, dzieci, zabawa, nauka, cyferki, edukacja przedszkolaka
Angielski na wesoło
 
Bezpłatne zajęcia angielskiego w IKEA Targówek 
 
Nauka jest nudna!? – nigdy, gdy towarzyszy jej prawdziwa zabawa! Aby zachęcić dziecko do rozwoju wystarczy je odpowiednio zainteresować, a zdobyta w ten sposób wiedza pozostanie na długo w głowie malucha! Mając na uwadze naturalne predyspozycje dzieci, IKEA Targówek w każdą środę (15.05 – 05.06.2013 r.), w godz. 14.00-19.00 zaprasza na bezpłatne zabawy z językiem angielskim.
 
Okres przedszkolny i wczesnoszkolny to czas, kiedy dzieci posiadają niezwykłą zdolność do adaptowania języków, które je otaczają. Wprowadzenie w tym okresie rozwoju malucha języka obcego, w formie zabawy, pozwala dziecku w naturalny sposób przyswoić nowe słowa i zwroty. Z myślą o małych poliglotach, IKEA Targówek przygotowała bezpłatne zajęcia, które pozwolą zapoznać się z językiem angielskim.
W każdą środę (15.05-5.06.2013 r.) w Dziale Dziecięcym, w godz. 14.00-19.00, mali mieszkańcy Warszawy będą mogli wziąć udział w specjalnych zajęciach, które pozwolą odkryć w sobie nieznane dotąd zdolności językowe. Z pomocą rymowanek, piosenek i zabaw ruchowych, dzieci będą miały okazję poznać wiele przydatnych zwrotów, a także osłuchać się z językiem obcym. Wszystkie zajęcia podzielone zostały na części tematyczne, które będą dotyczyć m.in. części ciała, uczuć, emocji, kształtów, kolorów, jedzenia oraz domu. 
 
Bezpłatne zajęcia języka angielskiego dla dzieci odbywają się w środę: 15.05, 22.05, 29.05 oraz 5.06. br., w godzinach 14.00 – 19.00 w Dziale Dziecięcym, na I piętrze sklepu IKEA Targówek. 
 
Redakcja poleca: Zajęcia francuskiego dla dzieci - film
Zobacz, jak wyglądają zajęcia z języka obcego dla najmłodszych dzieci.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy