zakupy przez internet, darmowa dostawa, allegro
fot. Adobe Stock

Bezpłatny pakiet Allegro Smart: zamawiaj ZA DARMO przez kolejny miesiąc!

Zamawianie przez internet to teraz jedyna możliwość na zrobienie zakupów – zabawek, książek, wyposażenia domu. Dzięki Allegro możesz kupować potrzebne rzeczy, nie płacąc za przesyłki – platforma oferuje darmowe dostawy i w ten sposób wspiera Polaków w czasie pandemii.
Magdalena Drab
zakupy przez internet, darmowa dostawa, allegro
fot. Adobe Stock
Zakupy przez internet to w dobie pandemii koronawirusa jedyna tak prosta i bezpieczna forma kupowania potrzebnych rzeczy. Aby wspierać tych, którzy przestrzegają zasad dystansu społecznego i zostają w domach, Allegro oferuje bezpłatny pakiet Smart. Dzięki darmowym dostawom Polacy zaoszczędzili już ponad 85 milionów zł! Teraz akcja została przedłużona o kolejny miesiąc. 

Bezpieczne zakupy na Allegro

Mimo trwającej pandemii koronawirusa Polacy nie przestają kupować, ale robią to bezpiecznie i wygodnie – przez internet. Najczęściej zamawiamy produkty potrzebne w codziennym życiu, wyposażenie domowego biura, zabawki dla dzieci i chemię gospodarczą. Aby zapewnić klientom maksymalny komfort i poczucie bezpieczeństwo, Allegro dba o regularną dezynfekcję automatów paczkowych i brak konieczności kontaktowania się fizycznie z kurierami.

Co więcej, Allegro wyszło naprzeciw potrzebom swoich klientów i już w marcu udostępniło wszystkim darmowe pakiety Allegro Smart, czyli bezpłatną dostawę do paczkomatów, punktów odbioru oraz kurierem. Ta oferta będzie ważna dłużej - jeszcze przez miesiąc, do 18 maja.
Redakcja poleca: SIDS, czyli zespół nagłej śmierci łóżeczkowej u niemowląt: jak zapobiegać?
SIDS to zespół nagłej śmierci łóżeczkowej, który dotyka niemowląt. Dzieci są pozornie zdrowe, ale pewnego dnia nie budzą się już ze snu. Jednak rodzice nie są bez szans! Można zmniejszyć ryzyko SIDS i skutecznie zapobiegać nagłej śmierci łóżeczkowej niemowląt. Sprawdź, co to za choroba, i które dzieci są szczególnie zagrożone SIDS.

Kto może skorzystać z darmowych dostaw z Allegro?

Usługa Allegro Smart jest przeznaczona dla wszystkich klientów. Aby ją aktywować, trzeba wybrać opcję Allegro Smart podczas zakupów, albo wejść na stronę allegro.pl/smart/za-darmo i tam potwierdzić chęć skorzystania z oferty. Darmowe dostawy będą realizowane do 18 maja:
 
  • bez limitu na liczbę dostaw
  • bez ograniczeń co do liczby adresów, na jakie można otrzymywać przesyłki (można wysyłać paczki także do rodziny i znajomych) 
Ważne! Bezpłatna dostawa w ramach Allegro Smart obejmuje zakupy od 40 zł od jednego sprzedawcy (dostawa do paczkomatów i punktów odbioru) oraz od 100 zł (dostawa kurierem).

Na Allegro znajdziesz wiele produktów dla dzieci w promocjach, np. zabawki, mleko modyfikowane, leżaczki.


Zobacz też:
Oceń artykuł

Ocena 6 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy