GRY
 
 

Bezprzewodowa kamera sieciowa Wireless N Dzień/Noc z usługą mydlink™

To najłatwiejszy sposób na monitorowanie swoich dzieci lub zwierząt w domu, bez względu na to gdzie jesteś. Wystarczy tylko dostęp do Internetu lub sieci 3G!

DCS-942L_angle.jpg
Domowa kamera sieciowa z technologią Wireless N przeznaczona do monitoringu w dzień i w nocy jest idealnym rozwiązaniem do nadzoru domu przez 24 godziny na dobę. Wbudowane diody LED, emitujące światło w paśmie podczerwonym, umożliwiają obserwowanie otoczenia nawet w przypadku całkowitego braku oświetlenia. Zainstalowana karta MicroSD o pojemności 16 GB umożliwia zapis danych wideo i audio maksymalnie przez 7 dni. Zarejestrowane dane można w łatwy sposób przeglądać przy użyciu intuicyjnego interfejsu WWW kamery. Dzięki bezpłatnej usłudze mydlink™ powoduje, że monitorowanie domu, pilnowanie dzieci lub zwierząt domowych jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. Dostęp do usługi mydlink™ za pośrednictwem intuicyjnego portalu WWW lub darmowej aplikacji na iPhonie, telefonie z systemem Android lub w tablecie umożliwia  monitorowanie przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, nawet w czasie podróży.


To najłatwiejszy sposób na monitorowanie swoich dzieci lub zwierząt w domu, bez względu na to gdzie jesteś. Wystarczy tylko dostęp do Internetu lub sieci 3G!

Cechy wyróżniające:
- Niewielkie wymiary.
- Slot na kartę MicroSD do nagrywania danych audio i wideo (do zestawu dołączona jest karta o pojemności 16 GB).
- Usługa mydlink™: najłatwiejszy sposób monitorowania domu z dowolnego miejsca.
- Wbudowane diody LED emitujące światło w paśmie podczerwonym do monitorowania w nocy (maksymalny zasięg: 5 m).
Redakcja poleca: Czy łatwo jest powrócić do pracy po ciąży? [SONDA ULICZNA]
Zapytaliśmy przechodniów, czy powrót do pracy po ciąży jest łatwy. Jesteście ciekawi odpowiedzi? Zobaczcie sondę!

Ocena (0 oceny)

0.0
Więcej:
Doładuj
Przeładuj