Biedronka, promocje
fot. Adobe Stock

Biedronka rozdaje pieniądze. Teraz dostaniemy bon na aż 99 zł!

W Biedronce rusza akcja „Kupuj Świeże Polskie Produkty”. Każdy, kto przez najbliższe dwa tygodnie zdecyduje się na zakup polskich produktów, otrzyma bon o wartości 99 złotych. To świetna okazja zwłaszcza dla dużych rodzin!
Biedronka, promocje
fot. Adobe Stock
Biedronka promuje polskie produkty! Już w czwartek 15 kwietnia rusza promocja „Kupuj Świeże Polskie Produkty”. Na czym ona polega?

Biedronka wspiera polskich producentów. Zgarnij bon na 99 zł!

Wszyscy klienci, którzy posiadają kartę Moja Biedronka i kupią świeże polskie produkty za łącznie 499 złotych, otrzymają bon o wartości 99 złotych. Promocja dotyczy produktów z kategorii: mięso, ryby, owoce i warzywa. Kwota zakupów będzie sumowana na karcie Moja Biedronka, a także drukowana na paragonach.

Akcja, która ma pomóc polskim producentom żywności, potrwa do 30 kwietnia 2021 roku, czyli dwa tygodnie. Obowiązuje we wszystkich sklepach sieci Biedronka w Polsce.

Bon będzie można wykorzystać w maju na zakupy w Biedronce. Dzięki niemu ze zniżką kupimy wszystkie produkty poza alkoholem, papierosami, produktami żywienia początkowego, doładowaniem kart i usługami.

Taki darmowy bon z pewnością podreperuje domowy budżet, zwłaszcza u większych rodzin, które część zakupów i tak robią w tym popularnym dyskoncie.
 


Zobacz też:
Redakcja poleca: Świąteczne prezenty dla dziecka wybierz w Hamleys! [WIDEO]
Szukasz oryginalnych pomysłów na gwiazdkowe prezenty dla dzieci? Zajrzyj koniecznie do pierwszego w Polsce sklepu z zabawkami Hamleys, w którym od 250 lat spełniają się marzenia dzieci!
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy