Biedronka rozdaje kupony
fot. Adobe Stock

Biedronka ROZDAJE vouchery: promocja „Teraz albo nigdy” (tylko do środy!)

Wystarczy kupić w Biedronce przybory do szkoły i przedszkola, by zyskać voucher na kolejne zakupy. Uwaga, ta wyjątkowa promocja na wyprawkę dla dziecka trwa tylko do środy!
Magdalena Drab
Biedronka rozdaje kupony
fot. Adobe Stock
Biedronka kusi klientów nową promocją: tym razem zachęca rodziców do kupowania przyborów szkolnych dla dzieci. W zamian za zakupy klienci otrzymają vouchery do wykorzystania podczas następnej wizyty w sklepie.

Vouchery w Biedronce: promocja „Teraz albo nigdy”

Powrót dzieci do szkół już za 3 tygodnie, dlatego przygotowania trwają w najlepsze. Z okazji zbliżającego się początku roku szkolnego sieć sklepów Biedronka przygotowała specjalną promocję dla rodziców: ci, którzy kupią wyprawkę szkolną dla pierwszoklasisty za co najmniej 50 zł w dniach 10-12 sierpnia, otrzymają voucher na kolejne zakupy w Biedronce. Wartość vouchera to 25 zł. Aby skorzystać z promocji, trzeba przy kasie okazać kartę Moja Biedronka, brelok przypisany do karty albo podać kasjerowi swój numer telefonu. Voucher z Biedronki będzie można zrealizować w dniach 17-22 sierpnia, kupując dowolne produkty z oferty sklepu oprócz alkoholi, wyrobów tytoniowych i preparatów do początkowego żywienia niemowląt.
Redakcja poleca: SIDS, czyli zespół nagłej śmierci łóżeczkowej u niemowląt: jak zapobiegać?
SIDS to zespół nagłej śmierci łóżeczkowej, który dotyka niemowląt. Dzieci są pozornie zdrowe, ale pewnego dnia nie budzą się już ze snu. Jednak rodzice nie są bez szans! Można zmniejszyć ryzyko SIDS i skutecznie zapobiegać nagłej śmierci łóżeczkowej niemowląt. Sprawdź, co to za choroba, i które dzieci są szczególnie zagrożone SIDS.

Jakie produkty są objęte promocją w Biedronce?

Promocja „Teraz albo nigdy” dotyczy artykułów szkolnych. Aby dostać voucher, trzeba kupić produkty za minimum 50 zł, wybierając spośród artykułów szkolnych i papierniczych, plecaków, worków i książek. Pamiętaj, że plecak do szkoły musi mieć usztywnione plecy, tak jak te produkty, które szybko kupisz online:

Promocją objęte są też lampy biurkowe, krzesło dziecięce, krzesło obrotowe, regał domek, tablice magnetyczne i zestaw szuflad.

Tutaj możesz kupić podobne, bardzo praktyczne lampki dziecięce typu LED (bezprzewodowe!):

Biedronka oferuje też uczniom w promocji personalizowane butelki filtrujące o pojemności 0,5 litra, komplet 2 filtrów do butelki z zakrętką oraz butelkę termiczną 490 ml. Butelka termiczna przyda się każdemu dziecku, polecamy takie z ustnikiem, bez słomki, którą trudno wyczyścić:

Zobacz też:
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy