Biedronka rozdaje kupony
fot. Adobe Stock

Biedronka ROZDAJE vouchery: promocja „Teraz albo nigdy” (tylko do środy!)

Wystarczy kupić w Biedronce przybory do szkoły i przedszkola, by zyskać voucher na kolejne zakupy. Uwaga, ta wyjątkowa promocja na wyprawkę dla dziecka trwa tylko do środy!
Magdalena Drab
Biedronka rozdaje kupony
fot. Adobe Stock
Biedronka kusi klientów nową promocją: tym razem zachęca rodziców do kupowania przyborów szkolnych dla dzieci. W zamian za zakupy klienci otrzymają vouchery do wykorzystania podczas następnej wizyty w sklepie.

Vouchery w Biedronce: promocja „Teraz albo nigdy”

Powrót dzieci do szkół już za 3 tygodnie, dlatego przygotowania trwają w najlepsze. Z okazji zbliżającego się początku roku szkolnego sieć sklepów Biedronka przygotowała specjalną promocję dla rodziców: ci, którzy kupią wyprawkę szkolną dla pierwszoklasisty za co najmniej 50 zł w dniach 10-12 sierpnia, otrzymają voucher na kolejne zakupy w Biedronce. Wartość vouchera to 25 zł. Aby skorzystać z promocji, trzeba przy kasie okazać kartę Moja Biedronka, brelok przypisany do karty albo podać kasjerowi swój numer telefonu. Voucher z Biedronki będzie można zrealizować w dniach 17-22 sierpnia, kupując dowolne produkty z oferty sklepu oprócz alkoholi, wyrobów tytoniowych i preparatów do początkowego żywienia niemowląt.
Redakcja poleca: Lampion z dyni: jak go zrobić krok po kroku? [WIDEO]
Lampion z dyni to jedna z tradycji na Halloween. Gotowy lampion może zdobić dom przez całą jesień, a nie tylko w święto duchów. Podpowiadamy, jak go zrobić w kilku prostych krokach (i co zrobić, żeby przetrwał dłużej!). Jego wykonanie naprawdę nie jest trudne!

Jakie produkty są objęte promocją w Biedronce?

Promocja „Teraz albo nigdy” dotyczy artykułów szkolnych. Aby dostać voucher, trzeba kupić produkty za minimum 50 zł, wybierając spośród artykułów szkolnych i papierniczych, plecaków, worków i książek. Pamiętaj, że plecak do szkoły musi mieć usztywnione plecy, tak jak te produkty, które szybko kupisz online:

Promocją objęte są też lampy biurkowe, krzesło dziecięce, krzesło obrotowe, regał domek, tablice magnetyczne i zestaw szuflad.

Tutaj możesz kupić podobne, bardzo praktyczne lampki dziecięce typu LED (bezprzewodowe!):

Biedronka oferuje też uczniom w promocji personalizowane butelki filtrujące o pojemności 0,5 litra, komplet 2 filtrów do butelki z zakrętką oraz butelkę termiczną 490 ml. Butelka termiczna przyda się każdemu dziecku, polecamy takie z ustnikiem, bez słomki, którą trudno wyczyścić:

Zobacz też:
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy