Biedronka, promocje
fot. Adobe Stock

Biedronka: Wielka promocja na pieluszki! Taka obniżka może szybko się nie powtórzyć

Przez cały tydzień w Biedronce kupimy pieluszki dla dziecka w bardzo atrakcyjnej cenie. To dobry czas, żeby zrobić zapasy!
Biedronka, promocje
fot. Adobe Stock
Zapasy pieluch jednorazowych zawsze kończą się za szybko i w nieodpowiednim momencie. Idąc na kolejne zakupy, często załamujemy ręce. „Dlaczego te pieluszki są tak drogie?” – pytamy same siebie. Żeby podreperować nieco budżet domowy, warto polować na promocję. 

Biedronka przeceniła popularne pieluszki dla dzieci

Sieć Biedronka ma w tym tygodniu niespodziankę dla wszystkich rodziców. Pieluchy DADA Extra Care Jumbo Bag maxi 82 sztuki kupimy w bardzo atrakcyjnej cenie, bo za jedyne 34,99 zł! Jedna pieluszka kosztuje więc tylko 0,43 zł! 

Pieluchy DADA Extra Care Jumbo Bag dostępne są w Biedronce także w rozmiarach:
  • Midi 96 sztuk,
  • Junior 68 sztuk.

Jedyny warunek skorzystania z promocji to posiadanie karty Moja Biedronka. Rejestracja jest prosta i całkowicie darmowa, a dzięki niej możemy sporo zaoszczędzić. Z kartą mamy dostęp do promocyjnych cen. Otrzymujemy też specjalne vouchery na wiele produktów. 

Uwaga! Obowiązuje limit dzienny dwa opakowania pieluch DADA Extra Care Jumbo Bag na kartę Moja Biedronka.
 


Oferta obowiązuje do poniedziałku 19 kwietnia do niedzieli 25 kwietnia albo do wyczerpania zapasów. Pieluszki DADA kupicie w atrakcyjnej cenie we wszystkich sklepach sieci Biedronka. 

Źródło: Biedronka.pl 

Zobacz też:
Redakcja poleca: Świąteczne prezenty dla dziecka wybierz w Hamleys! [WIDEO]
Szukasz oryginalnych pomysłów na gwiazdkowe prezenty dla dzieci? Zajrzyj koniecznie do pierwszego w Polsce sklepu z zabawkami Hamleys, w którym od 250 lat spełniają się marzenia dzieci!
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy