GRY
 
 

Zobacz, jak wygląda brzuch zawodowej biegaczki po urodzeniu dziecka

Nie każda kobieta tydzień po porodzie ma idealnie płaski brzuch. Przykładem tego jest Stephanie, biegaczka, które chce zainspirować inne młode mamy i pokazać, że ciało po ciąży nie jest idealne – nawet, kiedy jest się sportowcem.

Kobiece ciało po ciąży Stephenie Rothstein
fot. Instagran/stephrothstein

Stephanie Rothstein Bruce ma 32 lata i przez większość swojego życia zawodowo uprawiała sport. Gdy zaszła w ciążę, musiała odłożyć plany o karierze zawodowej. Teraz, po urodzeniu drugiego dziecka, wraca do biegania, marzy o Olimpiadzie i nie boi się pokazać, jak zmieniło się jej ciało po urodzeniu dzieci.

Sportowiec to nie bohater

Kobiece ciało stale podlega ocenia, także ciało po ciąży i porodzie. Nie każda młoda mama kilka dni po porodzie wygląda tak, jak przed ciążą. Jeśli jesteś jedną z nich, jesteś szczęściarą! Coraz więcej kobiet decyduje się pokazać, jak zmieniły się ich ciała. Próbują walczyć z negatywnymi komentarzami i wstydem, odkrywają brzuchy, by zainspirować inne mamy.

Stephanie chce pokazać, że nawet szczupła, wysportowana i umięśniona kobieta może mieć rozstępy i obwisłą skórę na brzuchu. „Wróciłam do treningów i wciąż nie byłam pewna siebie, miałam wiele problemów, zastanawiałam się, czy inne kobiety też tak mają. Dodałam te zdjęcia i okazało się, że tak!” mówi biegaczka. „Ludzie zawsze żartują, że biegacze to nadludzie, ale ja wciąż sikam w majtki raz w miesiącu!” dodaje.Cieszymy się, że coraz więcej mam staje się inspiracją dla innych kobiet!

Czytaj także: To zdjęcie pokazuje całą prawdę o tym, co sądzi się na temat karmienia piersią

Redakcja poleca: Czy zapisać dziecko na piłkę nożną? – zobacz film
O karierze piłkarskiej marzy niejeden chłopak i niejedna dziewczynka. Ale aby taką karierę zrobić, trzeba zacząć trenować od małego. Zresztą na treningi piłki nożnej warto zapisać dziecko nie (tylko) z powodów ambicjonalnych. Dlaczego? Zobacz film z treningu Akademii Piłkarskiej Legia Warszawa.
Doładuj
Przeładuj

Popularne tematy

To Cię zainteresuje

Narzędzia dla mam

Więcej

Warto przeczytać

Zainspiruj się najnowszymi trendami