biżuteria z rysunku dziecka
fot. golem13.fr/tasarimtakarim/

Biżuteria projektowana przez dzieci - czy ktoś zdołałby wymyślić piękniejszą?

Biżuteria z rysunku dziecka? Czemu nie! Wisiorek czy bransoletka wiernie odtwarzająca dziecięcą kreskę to coś absolutnie niepowtarzalnego.
Beata Turska
Pomysł na biżuterię wykonaną na podstawie rysunku dziecka  znaleźliśmy na fanpejdżu Doroty Zawadzkiej - Superniani. Bardzo spodobał się mamom –  w ciągu zaledwie  godziny  uzyskał ponad 1,4 tys. lajków. Nic dziwnego: wisiorek zaprojektowany przez malucha jest zabawny, bezpretensjonalny i jedyny w swoim rodzaju!
 

Cudowny pomysł. Biżuteria z rysunku dziecka :)

Opublikowany przez Dorota Zawadzka na 24 marca 2016

Nie wiemy, czy w Polsce można już zamówić taką biżuterię, ale jesteśmy pewni, że wkrótce będzie to możliwe.  To zbyt dobry pomysł, żeby się zmarnował! Póki co przedstawiamy  kilka zdjęć ze strony www.formiadesign.com:

Zobacz także: Sprawdź, jak zarabiać na własnej pasji - zjawiskowe ubranka dla lalek


Obrączka


Bransoletka


I jeszcze wisiorek ze strony golem13.fr.


Pomysł, by wykorzystać dziecięcą kreatywność nie jest zupełnie nowy. Maluszki z powodzeniem  projektują już zabawki - od maskotek, które  zamawia się na specjalne zamówienie, po te, które można kupić w dużych sieciowych sklepach.

drawing of "Dad", a dentist, by Dallin, age 4

Opublikowany przez Child's Own Studio na 23 lipiec 2014


Zobacz także: Pluszaki zaprojektowane przez dzieci już niedługo w IKEA
Redakcja poleca: Piniata – jak ją zrobić? Instrukcja krok po kroku (film)
Piniata to coraz popularniejszy element dziecięcych przyjęć. Przedstawiamy prosty sposób, jak samodzielnie zrobić efektowną piniatę. Choć nie jest to skomplikowane, warto zabrać się do pracy z odpowiednim wyprzedzeniem, aby piniata zdążyła wyschnąć.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy