harry potter
fot. Adobe Stock

Błyśnij oryginalną biżuterią – gratka dla fanów Harry Pottera!

Ty albo twoja córeczka kochacie historie o Harrym Potterze? Już niedługo będziecie mogły dać temu wyraz kupując np. zawieszkę z charakterystycznym symbolem.
Ewa Janczak-Cwil
harry potter
fot. Adobe Stock
14 sierpnia marka Pandora poinformowała o współpracy z Warner Bros. W jej wyniku ma powstać kolekcja biżuterii nawiązująca do filmów o Harrym Potterze. Nowe produkty mają być w sprzedaży od 28 listopada tego roku.

Co będzie w kolekcji biżuterii?

Będzie to 12 ręcznie wykańczanych elementów (bransoletki, charmsy i wisiorki) inspirowanych postaciami i symbolami znanymi z całą serią filmów o popularnym czarodzieju. Ile będą kosztować? Tego jeszcze Pandora nie zdradziła.
Redakcja poleca: Pasta z fluorem: czy jest szkodliwa dla dzieci? [WIDEO]
Pasta z fluorem stosowana w odpowiedniej ilości jest bezpieczna. Dr hab. Dorota Olczak-Kowalczyk z Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego podkreśla, że najważniejsze jest to, by stosować taką pastę w odpowiednich ilościach. Dla małego dziecka wystarczy odrobina.

Skąd taki pomysł

Dyrektor kreatywny Pandory i szef brandu, Steven Fairchild, twierdzi, że postać i przygody Harrego Pottera wniosły w życie kilku pokoleń radość i magię, i że fani czarodzieja od lat dopominali się o takie produkty. Biżuteria ma wnieść w ich życie pokazane w filmach: przyjaźń, miłość i dodawać im odwagi.

"Król lew" też doczekał się biżuterii

Od lipca tego roku na rynku dostępne są biżuteryjne produkty Pandory związane z powrotem do kin "Króla lwa". W kolekcji są złote i srebrne charmsy, bransoletki, wisiorki i pierścionki, które symbolizują odwagę, miłość, rodzinę, przyjaźń i tożsamość. Niektóre elementy zawierają kolorowe dodatki w postaci m.in. barwnych kamieni.

Na jakie okazje warto dać taki prezent?

O ile biżuteria inspirowana Harrym Potterem raczej nadaje się wyłącznie dla jego fanów, to okazji do podarowania symboli związanych z "Królem lwem" można sobie wyobrazić wiele: prezent z okazji narodzin dziecka, imieniny, urodziny, chrzest, gwiazdka... Wystarczy wybrać symbol i nim podkreślić cechę obdarowanej (np. odwago) soby albo w ten sposób dać znać, o swoich uczuciach (np. miłość lub przyjaźń). [content:0_26594,0_15102,0_27321:CMNews]
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy