Zabawki w promocji na Black Friday
fot. AdobeStock

Black Friday: Zabawki na Allegro ponad 50 proc. taniej

Znalazłyśmy dla was atrakcyjne przeceny na zabawki dla maluchów i przedszkolaków oraz starszaków. Z pewnością znajdziesz tu pomysł na idealny prezent pod choinkę lub na Mikołajki.
Dominika Bielas
Zabawki w promocji na Black Friday
fot. AdobeStock
Ciekawy i tani prezent? To niełatwe. W gąszczu ofert szczególnie przed świętami ciężko znaleźć prawdziwe przeceny. Niestety wielu producentów przed dużą obniżką znacznie podnosi ceny. Choć oferta wygląda atrakcyjnie, w rzeczywistości produkt wcale nie jest tańszy niż w innych sklepach. Dlatego należy być czujnym. Aby ułatwić wam zadanie, przejrzałyśmy oferty zabawek na Allegro. Wybrałyśmy te, które rzeczywiście są przecenione 50 proc. i więcej!

Prezenty dla maluszka

Black Friday już 29 listopada, ale atrakcyjne oferty można znaleźć przez cały ten tydzień. Wśród rzeczy dla najmłodszych warto poszukać na przecenach produktów, które zazwyczaj kosztują więcej, a bardzo byśmy chcieli je sprawić maluszkowi. Dobrym pomysłem będzie mata edukacyjna, jedździk, pchacz, rowerek czy zabawki edukacyjne.

Prezenty dla przedszkolaka

Prezentem idealnym dla przedszkolaka będzie coś związanego z odgrywaniem ról. Dzieci w tym wieku uwielbiają wcielać się w dorosłych i bawić się w lekarza, nauczyciela, mechanika czy dom. Znalazłyśmy takie zabawki z superrabatami na Allegro. Szukając pomysłu na prezent, warto także podpytać, czy maluch nie kolekcjonuje jakichś figurek, np. Hatchimals.

Prezenty dla starszaka

Starsze dzieci mają zazwyczaj już bardzo konkretne oczekiwania co do prezentów. Jednak jeśli list do Mikołaja nic ci nie podpowiedział, może zainteresuje cię jedna z poniższych propozycji. Warto wybrać zabawkę-gadżet, np. pamiętnik na tajne hasło zamiast zwykłego na kłódeczkę lub dron helikopter. Prezent dostosuj także do zainteresowań i hobby dziecka.

Zobacz także:
Redakcja poleca: Najlepsza zabawka kreatywna dla przedszkolaka - film
Prezentujemy nowości rynkowe dla dzieci w wieku przedszkolnym. Którą z zabawek kreatywnych wybierzesz dla swojego dziecka?
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy