dzieci zabawki Wader
fot. materiały prasowe

Blogerzy dają radość dzieciom!

W blogosferze siła! My doskonale o tym wiemy, dlatego wspieramy działania blogerów. Tym razem blogerzy wezmą udział w konkursie, by wygrać zabawki dla szpitala dziecięcego.
dzieci zabawki Wader
fot. materiały prasowe
Wprawdzie do świąt Bożego Narodzenia zostało jeszcze trochę czasu, jednak święty Mikołaj już obmyśla plan, jak sprawić radość wszystkim dzieciom. W tym roku do pomocy zaprosił czołowych polskich blogerów, którzy wezmą udział w konkursie, a nagrodę - megapakę zabawek od Wadera - zwycięzca przekaże podopiecznym z wybranego szpitala dziecięcego.

Blogerzy robią zdjęcia i… pomagają dzieciom

W związku z 25. rocznicą powstania marki Wader, polski producent zabawek zaprosił blogujących rodziców do udziału w urodzinowym konkursie fotograficznym. Zadaniem uczestników jest pokazanie, jak kreatywnie maluchy bawią się zabawkami Wader. Autorów najciekawszych zdjęć, firma nagrodzi publikacją zdjęć w katalogu produktowym 2016. Będzie to pierwszy katalog w którym zamiast aranżowanych sesji pojawią się zdjęcia zrobione przez rodziców i z udziałem ich dzieci. Oprócz prezentacji zdjęć w katalogu oraz nagród rzeczowych, Wader przygotował jeszcze jedną, niezwykłą niespodziankę. Jeden z wybranych blogerów, którego zdjęcia wybiorą fani na FB otrzyma specjalne wyróżnienie – zdecyduje, do którego szpitala dziecięcego trafi megapaka zabawek Wader.

"Konkurs fotograficzny jest pretekstem do tego, aby kontynuować akcję z ubiegłego roku Przywozimy radość – zbieramy uśmiechy, w trakcie której przekazaliśmy ciężarówkę zabawek do Szpitala Dziecięcego w Krakowie-Prokocimiu" – opowiada Rafał Piotrowski z Wadera. "Pomagali nam wówczas artyści kabaretowi z Marcinem Dańcem na czele. Tym razem to jedna z blogujących mam lub tatusiów - laureat naszej zabawy, zostanie naszym Świętym Mikołajem" - dodaje. 

Finał akcji planowany jest na początek grudnia, tak aby na mikołajki dzieci z wybranego szpitala otrzymały zabawki.  Katalog ze zdjęciami blogerek ukaże się w styczniu 2016 roku.

Szczegóły akcji na www.wadertoys.pl

Wyłącznym patronem medialnym akcji "Dajemy radość dzieciom" jest magazyn „Mamo, to Ja” oraz serwis Babyonline.pl.
Redakcja poleca: Zobacz hity wśród gier dla dzieci - film
Jaką kupić pierwszą grę planszową? Jak wybrać odpowiednią grę dla całej rodziny? Poznajcie najciekawsze gry dla dzieci, a wśród nich taka, która pachnie ogniem!
Oceń artykuł

Ocena 6 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy