GRY
 
 

Blok aktywnych Maluchów w Tamice

Akademia Kreatywnego Rozwoju dla Dzieci i Dorosłych zaprasza na nowe warsztaty, które od lutego na stałe zagoszczą w Tamice.

logo
fot. tamika.pl
Oferta spotkań dla najmłodszych dzieci, stale poszerza się, proponując maluchom wiele atrakcji i form spędzania czasu wspólnie z rówieśnikami. 

Blok aktywnych Maluchów codziennie proponuje najmłodszym różnego rodzaju zajęcia edukacyjne, ruchowe oraz muzyczne.

Codziennie w godzinach 10:30- 12:30 najmłodsi bywalcy Akademii mogą liczyć na konkretne propozycje zabawy.

W każdy wtorek zapraszamy maluchy na muzyczne zajęcia, podczas których dzieci dowiadują się co to jest rytm, tempo, jakie dźwięki wydają poszczególne instrumenty. Wspólne muzykowanie oraz śpiewanie rytmicznych piosenek relaksuje i uspokaja nawet najbardziej niespokojne dzieci.

W środę małe dzieci mogą skorzystać z bardziej tanecznych form zabawy oraz poznać pierwsze słowa w języku angielskim. Pomysłem na wspólne warsztaty w środowe wieczory moą być warsztaty kulinarne, które cieszą się w tamice coraz większą sympatią małych i dużych Gości.

W czwartki królują zajęcia Go Baby do których właśnie dołączyła grupa starszaków, czyli dzieci w wieku 2-3 lata.  Popołudniu starsze dzieci mogą też nauczyć się podstawowych kroków tańca towarzyskiego z elemtami baletu a nawet uczestniczyć w zajęciach wspólnie z dziećmi.

Piątki to czas zabawy w brazylijskich rytmach a więc króluje tu  Capoeira dla maluchów. Wspólna zabawa połączona z wysiłkiem fizycznym buduję koordynację i rytmiczność dzieci. Wieczorem w Tamice pojawiają sie dwa, wyjątkowo przyjazne maluchom pieski, które pomagają dzieciom zrozumieć swoje potrzeby w świecie ludzi.

Tematyczne weekendy w Tamice, warsztaty plastyczne, występy oraz animacje na stałe zagościły już w Akademii. Nowym cyklem spotkań są podróże, w które zabierane są dzieci w ramach cyklu W 80 dni dookoła świata.


Redakcja poleca: Co się dzieje w 40. tygodniu ciąży? [WIDEO]
Masz ochotę krzyczeć jak Rachel w serialu "Przyjaciele": Wyciągnijcie je ze mnie! Czy jesteś zupełnie spokojna i raczej wolałabyś odsunąć poród w czasie? Najważniejsze jest teraz dziecko. Maluch jest wielkości dużej dyni i już właściwie szykuje się, by Cię poznać! Czy wiesz jak rozpoznać początek akcji porodowej?

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj