GRY
 
 

Bob Budowniczy na żywo!

„Wielki bałagan Stracha” po raz pierwszy na żywo, po raz pierwszy w Polsce!

IMG 262.jpg
1, 2 grudnia 2009 Wrocław - Hala Stulecia
4, 5, 6 grudnia 2009 Warszawa - Hala Arena Ursynów


Zabawa dla całej rodziny połączona z edukacją ekologiczną! Śpiew, taniec, przygoda i znakomita dawka pozytywnej energii!

Teatr Bajka we współpracy z Andromeda-ART Group prezentuje spektakl bazujący na kultowym serialu animowanym emitowanym na całym świecie już od 10 lat. BOB BUDOWNICZY NA ŻYWO! „Wielki Bałagan Stracha” to opowieść gdzie ludzie i maszyny szanują się wzajemnie, współpracują i rozwiązują rozmaite problemy. Widowisko dostarcza naszym pociechom niezapomnianych wrażeń, dużo uśmiechu i jedyną okazję do poznania swoich ulubionych bohaterów na żywo!

„Wielki bałagan Stracha” to pokaz śpiewu i tańca, w którym występuje Bob Budowniczy, jego koleżanka Marta oraz paczka złożona z maszyn budowlanych: Koparki, Betoniarki, Spychacza, Dźwigu i Walca. W Dolinie Słoneczników są także: figlarny Strach Na Wróble, Pan Ogórek i inni.

90-minutowy pokaz sceniczny zawiera oryginalne piosenki oraz promuje pozytywne przekazy na temat dbania o środowisko, recyklingu, pracy w grupie i przekonania, że z odrobiną wiary wszystko się udaje.

Celem całego przedstawienia jest:
- wyrabianie nawyków, takich jak dbanie o naszą ziemię oraz żyjące na niej istoty (rośliny, zwierzęta),
- zrozumienie czym jest przetwarzanie i ponowne wykorzystywanie materiałów,
- wskazanie jak odnaleźć w okolicy punkt zajmujący się recyklingiem, jak go wykorzystać i pojąć jego znaczenie,
- selekcjonowanie śmieci i ich wtórne zagospodarowanie. „Śmieci są śmieciami, jeśli nie można ich przetworzyć”.

W Bobie Budowniczym na Żywo! „Wielkim Bałaganie Stracha” Bob Budowniczy i jego załoga rozpoczynają nową przygodę przy budowie pierwszego centrum recyklingu i elektrowni wiatrowej w Dolinie Słonecznika. Jednak niedługo po rozpoczęciu pracy otaczające ich obiekty, jak i przyjaciele Boba zaczynają znikać. Odkrywane zostają wielkie niespodzianki...  Kto jest odpowiedzialny za ten wielki bałagan? Czy zespół da radę uporać się z wybrykami Stracha na Wróble i współpracować przy kończeniu budowy? Czy Bob potrafi to naprawić? Tak, potrafi! Bazując na popularnym międzynarodowym programie telewizyjnym Bob Budowniczy na Żywo! „Wielki bałagan Stracha” gwarantuje zachwyt, edukację i zabawę dla całej rodziny!

Przyjdź zobaczyć Boba i jego zespół podejmujący się nowej przygody!


Więcej na: www.koncerty.aart.pl

Godziny:
1 XII Wrocław godz. 18:00
2 XII Wrocław godz. 12:00
4 XII Warszawa godz. 13:00, 18:00
5 XII Warszawa godz. 10:00, 13:00, 18:00
6 XII Warszawa godz. 10:00, 13:00, 18:00

Zakup biletów:
www.koncerty.aart.pl, bilety@aart.pl, tel.022 374 76 76/77
Kasa Teatru Bajka w Warszawie, tel.022 826 69 66, ul. Marszałkowska 138
www.ticketonline.pl
www.ticketpro.pl
www.ebilet.pl
Salony sieci EMPIK

Ceny biletów:
70 zł, 85 zł

Redakcja poleca: Jak odkryć talent swojego dziecka? To prostsze niż myślisz! [WIDEO]
Znając talent dziecka można go rozwijać, by w przyszłości osiągnęło sukces. Jednak trzeba go najpierw znaleźć. Dodatkowe zajęcia? Kosztowne kursy i treningi? Okazuje się, że wcale nie jest to tak trudne i drogie, jak mogłoby się wydawać. Przekonaj się sama.

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj