GRY
 
 

Bohaterowie MINIMINI+ I TELETOON+ na Festiwalu Wszystkich Dzieci w Bydgoszczy

10.11.2012r., godz.9.00 Bohaterowie popularnych produkcji emitowanych przez telewizje MiniMini+ i teleTOON+ odwiedzą bydgoski Festiwal Wszystkich Dzieci.

miniminiplus
Podczas imprezy w Hali Sportowo-Widowiskowej Łuczniczka mali uczestnicy wydarzenia obejrzą swoje ulubione programy.
 
Gościem specjalnym Festiwal Wszystkich Dzieci został Elmo, popularny bohater kultowej serii o Muppetach, który zaprosi wszystkie dzieci do swojego świata. W strefie „Kino Dzieciaka” przez 10 godzin będzie trwał maraton z bajkami, znanymi z anteny MiniMini+ i teleTOON+. Pokazane zostaną ulubione programy małych widzów, m.in.: „Detektyw Łodyga”, „Meme i przysłowia” czy „Deserownia”.
 
Dzieci będą miały okazję pobawić się na największym w naszym kraju Halowym Placu Zabaw, przygotowanym specjalnie z okazji festiwalu. Znajdą się na nim takie atrakcje, jak: statki pirackie rodem z karaibskich mórz, wielkie dmuchane zjeżdżalnie, trampoliny i baseny kulkowe. Powstaną specjalne strefy, w których będzie można jeździć elektrycznymi autami czy oddać się piłkarskim emocjom. Ponadto maluchy czeka spotkanie z klaunami i pokazy edukacyjne Szalonego Profesorka, dzięki czemu zabawa będzie przeplatać się z nauką.
 
Impreza rozpocznie się o godzinie 9:00 i potrwa do 19:00. Bilety w przedsprzedaży w cenie 35 zł można nabyć w sklepach EMPiK, SATURN, Media Markt oraz na ticketpro.pl. W dniu imprezy koszt biletu to 40 zł (dla dwójki dzieci 50 zł w przedsprzedaży, w dniu imprezy 60 zł, a dla trójki odpowiednio 70 i 80 złotych).
 
FESTIWAL WSZYSTKICH DZIECI
Hala Sportowo-Widowiskowa Łuczniczka w Bydgoszczy
sobota, 10 listopada
godz. 9:00-19:00
BILETY: sklepy EMPiK, SATURN, Media Markt oraz www.ticketpro.pl
Redakcja poleca: Gdynia Film krótki
Obejrzyj relację Miasteczka Zmysłów z Gdyni
Doładuj
Przeładuj