GRY
 
 

Bohaterski czyn nieznajomego mężczyzny. Uratował życie 4-latka

4-letni chłopiec został sam w mieszkaniu i postanowił pobawić się na balkonie. Wpadł między barierki i utknął. Pomógł mu zupełnie obcy mężczyzna.

4-letni chłopiec utknął na balkonie między prętami
fot. CCTV News / YouTube
Pozostawiony bez opieki, 4-letni chłopiec z miasta Shenzhen w Chinach, postanowił wyjść na balkon. Malec wpadł między barierki, a jego głowa zaklinowała się między prętami. 4-latek wisiał na wysokości 6. piętra. 

Przerażeni sąsiedzi próbowali pomóc chłopcu, jednak bezskutecznie. Jeden z przechodniów wspiął się po balkonach i uratował chłopca, wpychając go z powrotem na balkon. Chwilę później na miejsce przyjechał ojciec 4-latka. Podziękował nieznajomemu mężczyźnie. Jak przyznał, usłyszał jedynie "Nie ma za co".

Zobaczcie nagranie:Mężczyzna, który uratował chłopca, szybko odszedł, nie podając swojego nazwiska.

Nie wiemy, z jakiego powodu chłopiec był sam w domu, jednak jesteśmy pod wrażeniem brawurowego zachowania nieznajomego mężczyzny. Żeby zrobić coś takiego, trzeba być naprawdę odważnym i dobrym człowiekiem! Mamy nadzieję, że zdrowiu chłopca nic nie zagraża.

Czytaj także: źródło: Radio Zet
Redakcja poleca: Co się dzieje w 40. tygodniu ciąży? [WIDEO]
Masz ochotę krzyczeć jak Rachel w serialu "Przyjaciele": Wyciągnijcie je ze mnie! Czy jesteś zupełnie spokojna i raczej wolałabyś odsunąć poród w czasie? Najważniejsze jest teraz dziecko. Maluch jest wielkości dużej dyni i już właściwie szykuje się, by Cię poznać! A czy Ty wiesz jak rozpoznać początek akcji porodowej?
Doładuj
Przeładuj