Maja Bohosiewicz nie gotuje swojej rodzinie
fot. ons.pl

Bohosiewicz wyznała, czego dla dzieci nie jest w stanie zrobić

"Jak to napiszę, to mnie znienawidzicie" - napisała na Instagramie. Jednak zaryzykowała i przyznała się. Przestaniecie ją lubić?
Agnieszka Majchrzak
Maja Bohosiewicz nie gotuje swojej rodzinie
fot. ons.pl
Celebryka jest zajętą mamą i dużo czasu razem z mężem Tomaszem Kwaśniewskim poświęcają wychowaniu dwójki dzieci - 3-letniego synka Zacharego i 2-letniej córeczki Leonii. Oprócz tego stworzyła markę odzieżową La Collet z superkobiecymi ubraniami, które można kupić w internecie. Może dlatego nie jest w stanie wszystkiego ogarnąć i pewnych rzeczy po prostu nie robi?

Wyręcza mnie niania

Ostatnio aktorka odpowiadała na Instagramie na pytania fanów. Jeden z nich zapytał się, czy przygotowuje w domu posiłki dla swojej rodziny, czy raczej jadają na mieście. Odpowiedziała szczerze.

- Jak to napiszę, to mnie znienawidzicie. Ale trudno - zaryzykuję - odpowiedziała. I wyznała, że nie gotuje. Robi to za nią niania zatrudniona do opieki nad dziećmi.
Redakcja poleca: Reakcje dziecka na nową opiekunkę - film
Jak dziecko może zareagować na nową osobę, która ma sprawować nad nim opiekę? Obserwuj malucha. Odmienne i dziwne zachowanie dziecka może być sygnałem, że nie czuje się dobrze w obecności nowej osoby.

Nie robię śniadań i nie gotuję obiadów

Niania przygotowuje codziennie duże śniadania, do których zasiada cała rodzina aktorki, zaś po powrocie do domu z pracy na stole czeka gorący obiad. Dla męża aktorki danie mięsne, zaś dla Mai Bohosiewicz sałatka warzywna.

- Wiem!!! nasza Nianiusia to HIT- napisała celebrytka. Podziękowała niani za pomoc i przyznała, że się cieszy, że ma z jej strony tak ogromne wsparcie.
 
 

Dobra mama, to gotująca mama? 

Zazdrościcie? A może potępiacie? Aktorka przekornie napisała, że pewnie za przyznanie się do niegotowania zostanie znienawidzona. Ale dlaczego? Bo większość mam chciałaby mieć taki luksus, nie musieć codziennie stać przy garnkach w kuchni? A może dlatego, że nie należy do tego typu matek, co to "dla dzieci zrobię wszystko", padając na twarz ze zmęczenia?

Bohosiewicz znana jest ze swojego "luzackiego" podejścia do macierzyństwa i nie raz pokazała, że urodzenie dzieci nie stało się dla niej ograniczeniem w realizowaniu osobistych planów. Codzienne gotowanie zabiera sporo energii i często staje się przykrym obowiązkiem. Kiedy więc można z tego rezygnować, dlaczego nie skorzystać?

Zgadzacie się? Napiszcie swoje zdanie w komentarzach.

Źródło: plotek.pl
  [content:0_21533,0_19008,1_2878,2_1187:PsychologicalTest]  
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy