Bohosiewicz w bikini
fot. Instagram/majabohosiewicz

Bohosiewicz pokazała, jak prezentuje się w bikini zaledwie 5 mięsiecy po porodzie

Maja pochwaliła się rajskimi wakacjami na Mauritiusie. Czy tym razem zadowoliła swoje fanki?
Dominika Bielas
Bohosiewicz w bikini
fot. Instagram/majabohosiewicz
Maja Bohosiewicz jest bardzo aktywna na Instagramie, ze swoimi fanami dzieli się wszystkimi wydarzeniami ze swojego życia. Wiele kobiet ją pokochało, bo jest bardzo autentyczna i mówi wprost, że nie jest łatwo być mamą. Ten medal ma jednak dwie strony. Nie brakuje i takich, którzy uważają, że jako celebrytka nie ma pojęcia o prawdziwym życiu. Aktorka nie zważając na hejt, właśnie pochwaliła się rajskimi wakacjami w środku zimy.

Tak źle, i tak niedobrze

Maja przywitała Nowy Rok wraz z partnerem i dwójką swoich dzieci na egzotycznej wyspie. Bohosiewicz postanowiła wrzucić do sieci kilka zdjęć z podróży i się zaczęło... Przypomnijmy, że gdy aktorka wybrała się w sierpniu na urlop bez dzieci i została ostro skrytykowana, że zostawiła miesięczne dziecko, by sobie odpocząć. Choć cała dyskusja zaczęła się od wpisu jednej z dziennikarek, internautki zarzuciły jej, że jest wyrodną matką. Teraz Maja wybrała się na wakacje z rodziną i też nie obyło się bez pretensji.

Okazuje się, że tym razem jest wyrodną matką, bo ciągnie dzieci na koniec świata. Przecież dzieci się męczą podczas 10-godzinnego lotu, że przez ciśnienie w kabinie będą płakać i przeszkadzać innym podróżnym, a temperatura i egzotyczny klimat na Mauritiusie to dla dzieci męczarnia... Co więcej, internautki zarzuciły Mai, że kobieta powinna także znaleźć czas tylko dla partnera, a nie tylko te dzieci! Niezarażona clebrytka opublikowała dalsze zdjęcia z podróży, a reakcja internautek szokuje.

Redakcja poleca: Jak przewozić małe dziecko na rowerze? (video)
Sprawdź, na co zwrócić uwagę wybierając fotelik rowerowy dla dziecka. Poznaj cechy dobrego fotelika rowerowego.

Co za ciało!

Ponieważ celebrytka z rodziną spędza urlop na Mauritusie, nie mogło zabraknąć zdjęcia w bikini. Jednocześnie Maja zaprezentowała, jak wygląda jej brzuch zaledwie 5 miesięcy po porodzie. Trzeba przyznać, że prezentuje się rewelacyjnie, a co na to wiecznie niezadowolone internautki?
Fanki się zachwyciły i o dziwo nikt się nie czepiał. Nie było komentarzy, że jest za chuda, albo za gruba, że brzuch wisi, albo jest zbyt umięśniony, że ma piersi zbyt małe lub zbyt duże... Szok! Czy to oznacza, że można być miłym bez wylewania wiadra pomyj skomplementować kobietę? Życzymy wszystkim w tym Nowym Roku jak najwięcej takich życzliwych komentarzy!
UWAGA: jeśli nie widzisz naszej galerii zakupowej, dodaj Babyonline.pl do białej listy w Adblock.   
Zobacz także:
Oceń artykuł

Ocena 6 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy