GRY
 
 

„Bolek i Lolek na Dzikim Zachodzie”

27.07.2011r., godz. 12.00 Miejska biblioteka Publiczna w Sosnowcu serdecznie zaprasza młodych kinomanów, ich rodziców i opiekunów na kolejny seans w ramach wakacyjnego kina letniego „Lato z filmem”.

wydarzenia
fot. Miejska Biblioteka Publiczna W Sosnowcu
Zapraszamy do nowo otwartej sali kinowo-konferencyjnej Biblioteki Głównej przy ul. Kościelnej 11, gdzie siedząc wygodnie w fotelu obejrzymy przygody „Bolka i Lolka na Dzikim Zachodzie”. Przypominamy, że wstęp na każdy seans bezpłatny. Następne projekcje w kolejne środy sierpnia.

„Bolek i Lolek na Dzikim Zachodzie” to pełnometrażowy polski film animowany z 1986 r. wyprodukowany w Studiu Filmów Rysunkowych w Bielsko-Białej w reżyserii Stanisława Dulza. Opowieść o zmaganiach dzielnych chłopców z groźnym bandytą Pif-Pafem zrealizowano oczywiście w konwencji westernu. Perypetie jakie towarzyszą naszym młodym bohaterom bywają i zabawne i niebezpieczne, ale zawsze kończą się sukcesem dzielnych chłopców.

Przyjdźcie koniecznie, na pewno nie pożałujecie, zapewniamy 71 minut doskonałej zabawy.
Redakcja poleca: Szczepienia ratują życie, a dziecko może je polubić! Przekonuje Wojciech Mikołuszko
Szczepienie może być punktem wyjścia do rozmowy na temat chorób. Dziecko może przestać bać się szczepień i zainteresować się nauką - mówi Wojciech Mikołuszko, dziennikarz i popularyzator nauki.

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj