Bolek i Lolek w Indiach! Nad Gangesem ruszyło dziś objazdowe kino z polskimi kreskówkami.

Bolek i Lolek wędrują wraz z Reksiem po Indiach! Dziś odbył się pierwszy seans kina objazdowego, zorganizowanego przez polskiego podróżnika.
Beata Turska
TukTukCinema
fot. TukTukCinema

"Nawet nie wiecie jak się cieszę! Mamy jakieś 8 dzieciaków i 8 dorosłych. Nie wiem, kto się głośniej śmieje!" - napisał podczas pierwszego seansu Bolka i Lolka nad Gangesem pomysłodawca projektu Tuk Tuk Cinema, Robert Robb Maciąg. Dokładne relacje można znaleźć  na jego  stronie an Facebooku.

Post użytkownika Tuk Tuk Cinema.


Pierwszy seans  Tuk Tuk Cinema odbył się w Rishikeshu - mieście w północnych Indiach. Objazdowe kino na skuterze będzie się przemieszczać wzdłuż Gangesu i odwiedzać małe małe wsie oraz wielkie miasta. Pokona 2 i pół tysiąca kilometrów. Dotrze do Kalkuty.

- Co wieczór, rozkładamy ekran lub szukamy wielkiej białej ściany i robimy polskie kino. Pełne Bolka i Lolka oraz Reksia. Ma być bez dialogów, uniwersalnie, wesoło i oczywiście bez biletów - pisze o swoim projekcie Robert Robb Maciąg.
Jaki jest cel tego przedsięwzięcia? Chodzi o to, jak wyjaśnia podróżnik,  by  przybliżyć innym polski humor i kulturę. Pokazać innym to, przy czym my sami kiedyś się bawiliśmy.

Poleamy także: Idole naszych dzieci
Redakcja poleca: Atoperal najlepszy do suchej skóry dziecka? Sprawdziłam! [TEST REDAKCJI]
Dużo słyszałam, że Atoperal jest hitem wśród preparatów do skóry suchej i atopowej, że ma świetne składy. Postanowiłam to sprawdzić. Przetestowałam go na skórze mojego synka i... własnej. Zobacz wyniki tego egzaminu!
Doładuj
Przeładuj

Popularne tematy

To Cię zainteresuje

Narzędzia dla mam

Więcej

Już jest 500 plus na pierwsze dziecko

Słoneczne ABC