GRY

Bolek i Lolek w Indiach! Nad Gangesem ruszyło dziś objazdowe kino z polskimi kreskówkami.

Bolek i Lolek wędrują wraz z Reksiem po Indiach! Dziś odbył się pierwszy seans kina objazdowego, zorganizowanego przez polskiego podróżnika.
TukTukCinema
fot. TukTukCinema

"Nawet nie wiecie jak się cieszę! Mamy jakieś 8 dzieciaków i 8 dorosłych. Nie wiem, kto się głośniej śmieje!" - napisał podczas pierwszego seansu Bolka i Lolka nad Gangesem pomysłodawca projektu Tuk Tuk Cinema, Robert Robb Maciąg. Dokładne relacje można znaleźć  na jego  stronie an Facebooku.

Post użytkownika Tuk Tuk Cinema.


Pierwszy seans  Tuk Tuk Cinema odbył się w Rishikeshu - mieście w północnych Indiach. Objazdowe kino na skuterze będzie się przemieszczać wzdłuż Gangesu i odwiedzać małe małe wsie oraz wielkie miasta. Pokona 2 i pół tysiąca kilometrów. Dotrze do Kalkuty.

- Co wieczór, rozkładamy ekran lub szukamy wielkiej białej ściany i robimy polskie kino. Pełne Bolka i Lolka oraz Reksia. Ma być bez dialogów, uniwersalnie, wesoło i oczywiście bez biletów - pisze o swoim projekcie Robert Robb Maciąg.
Jaki jest cel tego przedsięwzięcia? Chodzi o to, jak wyjaśnia podróżnik,  by  przybliżyć innym polski humor i kulturę. Pokazać innym to, przy czym my sami kiedyś się bawiliśmy.

Poleamy także: Idole naszych dzieci
Redakcja poleca: Zobacz relację z warsztatów z Dorotą Zawadzką – się działo! [AKCJA WIDZĘ, SŁYSZĘ, CZUJĘ, WIEM]
Chcesz lepiej rozumieć swoje dziecko? Rozwijać jego inteligencję emocjonalną i uczyć je radzić sobie ze złością, smutkiem czy innymi trudnymi emocjami? Koniecznie odwiedź nasze warsztaty! Dorota Zawadzka to wspaniały przewodnik po świecie emocji małego dziecka. A jak wyglądają te spotkania? Zobacz relację.
Doładuj
Przeładuj

Popularne tematy

To Cię zainteresuje

Narzędzia dla mam

Więcej

Szczepimy, bo kochamy!

Zimowy wypoczynek