bombka kolorowanka
fot. Adobe Stock

Bombka - kolorowanka [10 OBRAZKÓW z choinkami do kolorowania i druku]

Bombka do druku będzie idealna, by zająć malucha, gdy ty będziesz krzątać się po kuchni przed Bożym Narodzeniem. Dziecko miło spędzi czas, kolorując obrazki, ty natomiast będziesz mogła spokojnie przygotować wszystko na nadchodzące święta.
Joanna  Biegaj
bombka kolorowanka
fot. Adobe Stock
Kolorowanka bombka będzie miłym sposobem na spędzenie świątecznych wieczorów. Bombki do kolorowania mogą wprowadzić trochę magii do waszego domu jeszcze przed Bożym Narodzeniem. Gdy obrazki będą już gotowe – możecie je wyciąć i zawiesić jako ozdoby choinkowe. Jeśli znudzą wam się kolorowanki z motywem bombek choinkowych, sięgnijcie po kolorowanki z choinką lub bożonarodzeniowe kolorowanki.

Wzory bombek do kolorowania:
Ozdoby choinkowe - kolorowanki: 

Bombki do kolorowania - 5 bombek

Pięć wzorów bombek - każda z nich jest inna, więc będzie bardzo dużo zabawy. Kolorowanka ze względu na małe elementy jest przeznaczona dla starszych dzieci. Kliknij w obrazek, żeby wydrukować lub zapisać kolorowankę w oryginalnym rozmiarze. 

bombka kolorowanka - pięć bombek

Bombki choinkowe: kolorowanki

Te bombki są małe, a więc po pokolorowaniu, możecie je wyciąć i przykleić na obrazek z choinką. W ten sposób świąteczne drzewko, które narysujecie będzie ozdobione w oryginalny sposób. Kliknij w obrazek, żeby wydrukować lub zapisać kolorowankę w oryginalnym rozmiarze. 

bombka kolorowanka - dziesięć bombek

Bombka do druku - różne wzory

Na tym obrazku dziecko może dorysować jeszcze więcej śnieżynek! Jeśli macie ochotę - możecie również spróbować własnoręcznie wykonać śnieżynki z papieru. Co wy na to? :) Kliknij w obrazek, żeby wydrukować lub zapisać kolorowankę w oryginalnym rozmiarze. 

bombka kolorowanka - sześć bombek

Kolorowanka: bombki na choinkę

Na odwrocie kartki maluch może narysować swoją ulubioną świąteczną bombkę, która wisi na waszej choince. Kliknij w obrazek, żeby wydrukować lub zapisać kolorowankę w oryginalnym rozmiarze. 

bombka kolorowanka kolaż

Ozdoby świąteczne - kolorowanka

Kolorowanka przedstawia wiele ozdób świątecznych, wśród nich są... skarpety. Czy twoje dziecko wie do czego one służą w czasie świąt? Opowiedz mu o tym, że niekiedy prezenty znajduje się w świątecznych skarpetach, a nie tylko pod choinką. Kliknij w obrazek, żeby wydrukować lub zapisać kolorowankę w oryginalnym rozmiarze. 

bombka kolorowanka - różne ozdoby świąteczne

Bombka: kolorowanka z bałwankiem, choinką i pingwinkiem

Na obrazku, poza bombkami, są jeszcze świąteczne światełka. Spróbujecie pokolorować każdą lampeczkę na inny kolor? Rysunek będzie wtedy wyglądał znacznie weselej! Kliknij w obrazek, żeby wydrukować lub zapisać kolorowankę w oryginalnym rozmiarze. 

bombka kolorowanka pingwinek bałwanek

Bombka - kolorowanka do wydruku

Na rysunku znajduje się bałwanek. Gdy już skończycie kolorować obrazek, możecie własnoręcznie zrobić bałwanka z płatków kosmetycznych, będzie jeszcze więcej zabawy! Kliknij w obrazek, żeby wydrukować lub zapisać kolorowankę w oryginalnym rozmiarze. 

bombka kolorowanka - bombka z bałwanekm

Bombka do druku - wiele ozdób

Na tym obrazku jest wiele pustego miejsca. Poproś, by dziecko zapełniło je, rysując np. przepiękną choinkę lub Świętego Mikołaja. Kliknij w obrazek, żeby wydrukować lub zapisać kolorowankę w oryginalnym rozmiarze. 

bombka kolorowanka - dużo bombek

Bombka na gałązce - kolorowanka

Bombka jest pusta w środku - niech dziecko samo zdecyduje, jak będzie ona wyglądać. Może na bombce pojawi się imię twojego malucha, które sam napisze? Kliknij w obrazek, żeby wydrukować lub zapisać kolorowankę w oryginalnym rozmiarze. 

bombka kolorowanka - bombka na gałązce

Ozdoby choinkowe - obrazek do kolorowania

Ozdoby choinkowe to nie tylko bombki. Na świątecznym drzewku pojawiają się także pierniczki, łańcuchy, światełka i przede wszystkim... cukierki! :) Kliknij w obrazek, żeby wydrukować lub zapisać kolorowankę w oryginalnym rozmiarze. 

bombka kolorowanka - dużo ozdób

Zobacz także: 
Redakcja poleca: Musisz je zobaczyć - najciekawsze prezenty świąteczne dla przedszkolaka - VIDEO
Szukasz prezentu dla dziecka? Sprawdź nasze propozycje prezentów świątecznych dla dzieci w wieku przedszkolnym.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy