pojemniki na zabawki, nasz test
fot. materiały prasowe

BranQ produkty ułatwiające macierzyństwo

Produkty wykonane z myślą nie tylko o dzieciach, ale i mamach. Przeczytaj, jak sprawdziły się podczas testowania.
pojemniki na zabawki, nasz test
fot. materiały prasowe

Dzieci uwielbiają się bawić robiąc przy tym wszechogarniający bałagan. Szkoda, że dziecięcemu entuzjazmowi do zabawy nie towarzyszy entuzjazm do sprzątania.

Potykając się po raz kolejny o klocki leżące na podłodze powiedziałam "Dość!" i rozpoczęłam plan wprowadzania porządku w pokoju moich córek.
Początki nie były łatwe, bo ilość zabawek dziewczynek mogłaby zaopatrzyć mały sklep zabawkowy, a gdzie to wszystko pomieścić?
Postanowiłam więc zapatrzeć się w mamusiną broń, czyli pojemniki na zabawki. Wybór jest ogromy. Ja postawiłam na pojemniki firmy BranQ, dlaczego?

Powodów jest kilka:
  • ich wielkość pozwala na umieszczeni pojemników na półce,
  • posiadają pokrywki, co zapobiega kurzeniu się zabawek,
  • przeźroczyste ścianki umożliwiają zobaczenie, co jest w środku bez potrzeby odkrywania pojemnika,
  • duży wybór pasujących do siebie kolorów umożliwia kompletowanie pojemników,
  • są lekkie, łatwe do przeniesienia nawet dla dziecka.

Starsza córka wybrała model SMILEY BOX STACK AND STORE, dla młodszych wybrałam C-BOX w kolorowe rysunki farmy.


 
      

Do segregowania, pakowania, układania wciągnęłam całą rodzinę. Dziewczynki wybierały dla siebie pojemniki, a potem rozdzielały podkreślając , że to jest pudełko ze zwierzątkami Julii, a to należy wyłącznie do lalek Nel. Potem poukładałyśmy pojemniki na pułkach i podziwiałyśmy swoje dzieło :)

Na koniec wrzuciłyśmy wszystkie klocki do bardzo elastycznego, pojemnego, wykonanego z gumy kosza.
Z łatwością jedną ręką można złapać za uszy i przenieść go w aktualne miejsce zabawy. Dodam, że zaopatrzyłam się w drugi - identyczny do składowania prania. Mokre ubrania wyciągnięte z pralki wrzucam do niego i dzięki jego elastyczności i dużej pojemności (30 l) bez wysiłku przenoszę całe pranie za jednym razem do suszarki.

BranQ ułatwia utrzymywanie porządku w łazience nie tylko dzięki pojemnym koszom, ale również specjalnym pojemnikom na proszek do prania, które łatwo i szybko otwierają się bez potrzeby zdejmowania całej pokrywy. Producenci polecają pojemnik również do przechowywania karmy dla psa.


 
BranQ to również dobrej jakości pojemniki na żywność, lunchboxy i wiele innych ciekawych i wartych wypróbowania produktów.
 

Polecam produkty BranQ, bo wykonane są nie tylko z myślą o dzieciach, ale również o mamach!
Redakcja poleca: Dziecko chodzi na palcach – czy to norma, czy zaburzenie? [WIDEO]
Przyczyn, dlaczego dziecko chodzi na palcach, może być wiele – od niegroźnych po powody chorobowe, np. porażenie mózgowe lub obciążenia genetyczne. Chodzenie na palcach u dziecka wymaga konsultacji ze specjalistą, aby w razie potrzeby wdrożyć leczenie.
Oceń artykuł

Ocena 6 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy