Kobieta karmiąca piersią, niemowlę
fot. © olegmalyshev - Fotolia.com

Brelfie. Popieracie nową modę mam karmiących piersią?

Wiele kobiet - w tym gwiazd - udostępnia swoje zdjęcia podczas karmienia piersią na portalach społecznościowych. O brelfie, jako nowym trendzie mówiono w programie "Dzień Dobry" TVN. Popierasz to, czy oburza cię wrzucanie zdjęć z dziećmi przy piersi do sieci?
Aneta Grinberg

Miranda Kerr, Gwen Stefani, Gisele Bündchen, Olivia Wilde, Natalia Vodianova - te gwiazdy odważyły się udostępnić zdjęcia, na których karmią dziecko piersią. W Polsce takie zdjęcie opublikowała na swoim profilu Alicja Janosz, (piosenkarka, która wygrała Idola).  

Polecamy: Papież Franciszek o karmieniu piersią

 

happy birthday baby from Paolo, Maxim and I. Love you @antoinearnault S))))

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Natalia Vodianova (@natasupernova)


Czy w Polsce, gdzie wciąż toczy się dyskusja na temat publicznego karmienia piersią, przyjmie się moda na brelfie? Do tej pory wiele mówiło się o selfie mam karmiących  piersią, które wiele kobiet opublikowało na portalach społecznościowych. 
Wczoraj w porannym programie Dzień Dobry TVN Dorota Wellman i Marcin Prokop rozmawiali na temat selfie mam karmiących w sieci z Anną Komaszyńską, konsultantką laktacyjną oraz Magdaleną Modra, modelką, prezenterką, mamą dwóch córek.
- Publiczne karmienie to żadna nowość - przekonywała w programie Anna Komaszyńska, konsultantka laktacyjna. - Już w XVIII wieku kobiety, które chciały wrócić do natury ostentacyjnie karmiły dziecko piersią w teatrze.

Zobacz rozmowę w programie TVN: Brelfie - nowy trend wśród karmiących.

A wy co o tym sądzicie? Wrzucanie zdjęć z karmienia piersią do sieci to waszym zdaniem naturalna rzecz, czy przesada? 

Redakcja poleca: Jak karmić dziecko piersią cz. 2
W tej części filmu poznasz wygodne pozycje przy karmieniu piersią.
Oceń artykuł

Ocena 6 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy