GRY
 
 

Brzuch jak malowany! Zobacz jak mieć piękną pamiątkę z ciąży!

Jesteś w ciąży i zastanawiasz się nad profesjonalną sesją zdjęciową? To może być piękna pamiątka z ciąży. A może przy okazji zdecydujesz się na pomalowanie okrągłego brzuszka? Zobacz jak to zrobić!

malowany brzuch
fot. fotolia.com
Malowanie brzucha może być prawdziwą sztuką. Zastanawiałaś się, czy dałabyś radę zrobić to sama? To wcale nie jest takie trudne!

Zobacz instruktażowy filmik na temat malowania brzucha:
(Tłumaczenie pod filmem)Krok 1.
Wybierz wzór, który dobrze dopasuje się do twoich krągłości. Pamiętaj, żeby nie używać farb akrylowych, lateksowych, ani innych nieprzeznaczonych do użytku na skórze!

Krok 2.
Przygotuj zestaw do malowania twarzy (dla dzieci) lub kolorowe kosmetyki: kredki do oczu, eyelinery, szminki, kolorowe cienie do oczu. 

Wskazówka: Czegokolwiek używasz, najpierw zrób próbę alergiczną na małym fragmencie skóry.

Krok 3. 
Przetrzyj skórę np. tonikiem do twarzy lub innym delikatnym preparatem, który odtłuści i oczyści skórę. Włóż ubrania, których nie będzie ci szkoda, jeżeli się zabrudzą.

Krok 4. 
Usiądź wygodnie. Znajdź pozycję, w której będzie ci wygodnie przez czas malowania i schnięcia wzoru.

Krok 5. 
Pędzel w dłoń! Zacznij malować lub poproś o pomoc koleżankę.  

Wskazówka: przygotuj miękkie pędzle i coś do zmywania – chusteczki do makijażu lub miękką gąbkę. Do namalowania detali nada się eyeliner. 

Krok 6. 
Usuń wzór, używając czystej szmatki i kremu Nivea lub zwykłej wody z mydłem. Lekki ślad może zostać na brzuchu przez kilka dni. 

Ciekawostka na zakończenie: 
Ponad 25 proc. z 4,3 miliona dzieci, które rodzą się każdego roku, są trzecimi lub czwartymi z rodzeństwa! 

Co sądzicie o tej modzie? Planujecie coś podobnego?
 
Redakcja poleca: Jak zrobić girlandę z butelek
Szukasz taniego i efektownego pomysłu na dekorację przyjęcia dla dzieci? Mamy dla ciebie rozwiązanie - girlanda z butelek. Zobacz sama jak prosto ją zrobić.
Doładuj
Przeładuj