Brzuch Małgosi Rozenek po 3 porodach
fot. Instagram

Rozenek pozuje w BIELIŹNIE, a fanki są w szoku! Tak wygląda brzuch po 3 porodach?

Małgosia Rozenek pokazała zdumiewające zdjęcie w samej bieliźnie. Widać na nim dokładnie całą jej sylwetkę i brzuch po trzech porodach. Fanki Rozenek nie dowierzają, że Małgosia naprawdę tak wygląda pół roku po urodzeniu trzeciego dziecka.
Magdalena Drab
Brzuch Małgosi Rozenek po 3 porodach
fot. Instagram
Małgorzata Rozenek pochwaliła się swoim ciałem pół roku po trzecim porodzie. Gwiazda pokazała zdjęcie w bieliźnie, na którym widać jej nienaganną figurę i płaski brzuch. Jak to możliwe, że Rozenek po urodzeniu trojga dzieci nadal wygląda perfekcyjnie?

Małgosia Rozenek pokazała brzuch po trzeciej ciąży

Małgorzata Rozenek nie ukrywa, że intensywnie pracuje nad powrotem do dawnej sylwetki po urodzeniu Henia. Jej codzienna rutyna to ćwiczenia oraz regularne zabiegi kosmetyczne. Rozenek pochwaliła się efektami swojej walki o nienaganną figurę: zaledwie pół roku po trzecim porodzie jej brzuch jest całkiem płaski! Gosia opublikowała na Instagramie zdjęcie, do którego zapozowała w samej bieliźnie. Każdy mógł więc zobaczyć, że po urodzeniu trzech synów wciąż wygląda fenomenalnie.

Rozenek w bieliźnie
Na zdjęciu widać, że Małgosia korzysta z profesjonalnych zabiegów medycyny estetycznej. Jak sama przyznała na swoim InstaStories, to nowoczesne urządzenie, przy którym stoi, to Onda służąca do bezinwazyjnej redukcji tkanki tłuszczowej oraz ujędrniania skóry. Zdaniem Rozenek przynosi rewelacyjne efekty, co widać!

Mamy jednak nieodparte wrażenie, że oprócz intensywnych treningów i drogich zabiegów Małgosia ma jeszcze jednego asa w rękawie − dobre geny.
 

Zobacz też:
Redakcja poleca: Małgorzata Rozenek zdradziła, kim są rodzice chrzestni jej dzieci. Zaskakujący wybór!
Jakiś czas temu gwiazda została spytana o to, czy ma już wybranych kandydatów na rodziców chrzestnych dla trzeciego syna. Oto, co powiedziała!
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy