fot. Facebook/Robert Lewandowski

Burza na Facebooku Lewandowskiego! Nie chodzi o piłkę nożną, ale o... dzieci

Finał Ligi Mistrzów bez Lewandowskiego, ale dla nas i tak jest mistrzem! Szczególnie teraz, gdy od kilku dni na facebookowym profilu piłkarza wrze...
Hanna Szczesiak
fot. Facebook/Robert Lewandowski
Na profilu Roberta Lewandowskiego rozpętała się prawdziwa burza! Lewandowski jest członkiem Drużyny UNICEF i w swoim wpisie zachęca do wpłacenia darowizny. Zebrane pieniądze zostaną przekazane na zakup szczepionek dla dzieci w Nepalu.  Zaangażowanie Lewego w działania UNICEF nie wszystkim się podoba. Dla wielu osób jego działania są wzorem do naśladowania, jednak pod postem pojawiły się dziesiątki hejterskich komentarzy, krytykujących nie tylko piłkarza, ale także... szczepionki.

Post zyskał ogromną popularność: ma już ponad 35 tys. polubień i został udostępniony prawie 700 razy!

Komentarze pod zdjęciem pokazują prawdziwą walkę zwolenników szczepień z ich przeciwnikami. Przeczytajcie kilka z nich (zachowana oryginalna pisownia).

Ten komentarz zdobył ponad tysiąc lajków (!):
Antyszczepionkowe oszołomy pod tym wpisem powinny czem prędzej usunąć konto i oddać internet, a siebie pod obserwacje psychiatryczną, albo coś w ten deseń, bo nie da się czytać tego pieprzenia, "zdobądź wiedzę" i rzucają tekstami które są oparte o "zakazaną medycynę", niepotwierdzone niczym oszołomskie pieprzenie, które negują wszyscy lekarze (no tak, to na pewno spisek), NWO, reptylianie, twoja stara, nie wiem co jeszcze, po prostu tragiczny przypadek mózgowego upośledzenia. Do szpitala oszołomy, a jak już się wyleczycie z paranoi, to wtedy może będziecie mogli znów siedzieć w internecie.

W dyskusję zaangażowali się nie tylko fani piłki nożnej:
Nie trawię piłki nożnej w żadnej formie, ale w tym przypadku Robert Lewandowski zasłużył na mój szacunek. Co nie sądziłem, że jest możliwe.
Jeśli proepidemicy i inni teoriospiskowcy Pana nienawidzą, to znaczy, że robi Pan coś bardzo, bardzo dobrze. Brawa!


Antyszczepionkowcy także zabrali głos:
Lewy, sorry, ale teraz strzeliłeś samobója! Testowanie tego badziewia na biednych dzieciach dla zysku farma korpo biznesu nazywasz pomocą? NA PEWNO NIE PODARUJĘ dziecku z Nepalu śmierci we fiolce. Ani w żadnym innym kraju! Opamiętaj się, najpierw zdobądź wiedzę, zanim coś zaczniesz firmować własnym nazwiskiem i wizerunkiem.  

Wypadałoby trochę świadomości na temat skutków swoich działań panie Robecie. Doskonały z pana sportowiec, a pcha się w takie bagno. Ani szczepionki nie są dobre, ani UNICEF ani WHO. Lepiej już pomagać, indywidualnie, albo nie pomagać wcale niż szkodzić, jeszcze za pieniądze Polaków nabijając kasę producentowi sczepionki. 

My popieramy akcję UNICEF całym sercem! Lewy, jesteś mistrzem – nie tylko na boisku.

A Wy dla której gracie drużyny?

Czytaj także: Szczepionki NIE powodują autyzmu!
Redakcja poleca: Obalamy mity o szczepieniach: czy NOP są groźne?
Najczęstszym powodem odmowy szczepienia dziecka jest obawa przed wystąpieniem NOP - niepożądanych odczynów poszczepiennych. Co to są NOP, jak im zapobiec? I co zrobić, jeśli się pojawią?
Oceń artykuł

Ocena 6 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy