butelki_grupa.jpg

Butelka do karmienia AVENT Airflex

Butelka do karmienia AVENT Airflex wspiera zdrowe, aktywne karmienie i redukuje kolkę.
butelki_grupa.jpg
Podczas karmienia piersią Twoje dziecko w naturalny sposób kontroluje wypływ mleka. Jest to aktywne ssanie, które pomaga kształtować zdrowe wzorce karmienia.

Butelka Airflex została zaprojektowana w taki sposób, by umożliwić wypływ mleka w tempie, które kontroluje dziecko, podobnie jak podczas karmienia piersią. Dzięki temu mniejsze jest ryzyko przekarmienia i ulewania.

Smoczek o naturalnym kształcie  wspiera karmienie piersią. Dziecko wykonuje podobne ruchy językiem i żuchwą jak podczas ssania piersi. W rezultacie o wiele łatwiej łączyć karmienie piersią z karmieniem butelką.

Jedyna butelka o klinicznie potwierdzonej redukcji kolki*. Badania kliniczne prowadzone przez lekarzy na Uniwersytecie Londyńskim i Cambridge udowodniły, że dwutygodniowe niemowlęta karmione Butelką AVENT Airflex rzadziej cierpiały z powodu kolki i były bardziej zadowolone po obudzeniu się, niż dzieci karmione standardową butelką.


Mleko matki jest idealnym pokarmem dla dziecka w pierwszym roku życia, który może być uzupełniany innymi rodzajami pożywienia, gdy dziecko skończy 4 miesiąc.


W jaki sposób działa butelka AVENT Airflex

Gdy niemowlę pije z butelki Airflex, odpowietrzenie ugina się, wpuszczając powietrze do butelki i zapobiega tworzeniu się podciśnienia, podczas gdy mleko wypływa w tempie kontrolowanym przez dziecko. Sprzyja to zdrowemu, aktywnemu karmieniu i redukuje kolkę. Możesz usłyszeć cichy odgłos pracy odpowietrzacza, ale obserwuj też pęcherzyki oddalające się od smoczka to gwarancja, że powietrze wchodzi do butelki, a nie do brzuszka Twojego dziecka.Butelka Airflex jest łatwa w użytkowaniu i wyjątkowo higieniczna. Odpowietrzenie Airflex jest wbudowane w smoczek, dzięki czemu pozostaje mniej części do składania i czyszczenia.
Poznaj zalety Butelki Airflex

• Dziecko kontroluje wypływ mleka, podobnie jak podczas karmienia piersią. Jest to aktywne ssanie, które pomaga kształtować zdrowe wzorce karmienia.

• Naturalny kształt smoczka Airflex sprawia, że dziecko wykonuje podobne ruchy jak podczas ssania piersi, dzięki czemu łatwiej można łączyć karmienie piersią z karmieniem butelką.

• Badania kliniczne udowodniły, że dwutygodniowe niemowlęta karmione Butelką Philips AVENT rzadziej cierpią z powodu kolki niż dzieci karmione butelkami standardowymi*

• Wbudowany odpowietrzenie Airflex oznacza, że butelka jest łatwa do czyszczenia i prosta w użyciu.

• Szeroki kształt butelki i czytelna skala ułatwiają szybkie i dokładne jej napełnianie.

• Pojemnik podróżny zabezpiecza smoczek przed przeciekaniem i umożliwia transport butelki bez potrzeby używania dysków uszczelniających.

• Magiczne ustniki i uchwyty AVENT przekształcają Butelkę Philips AVENT w Butelkę Treningową, rośnie więc wraz z potrzebami Twojego dziecka.
Sprawdzone przez mamy:

• Nie ma kolki i bałaganu ze smoczkami! Karmiłam piersią i jednocześnie używałam butelek przez prawie 9 miesięcy. Są po prostu cudowne! Magdalena z Krakowa

• Smoczki naśladują wygląd piersi i są wyjątkowo miękkie, a moje dziecko po karmieniu szczęśliwe i uśmiechnięte. Patrycja z Warszawy

• Smoczek przypomina kształtem i wyglądem brodawkę, nie miałam więc problemów z karmieniem synka i piersią, i butelką jednocześnie. Kinga z Gdańska

• Butelki są szerokie i łatwe do napełniania, a smoczek z pojemnikiem podróżnym tak szczelny, że nie ma potrzeby dodatkowego używania dysków uszczelniających. Lucyna z Tarnowa

• Uwielbiam fakt, że Butelka AVENT składa się tylko z kilku elementów! Daria z Katowic

Zadbaj o zdrowie dziecka   
 
 
Utrzymanie odpowiedniej higieny ma szczególne znacznie w pierwszym roku życia dziecka. Jego system odpornościowy nie jest jeszcze wystarczająco dojrzały, by zwalczać szkodliwe bakterie, z którymi dorosły organizm radzi sobie bez problemu i dlatego niemowlę jest o wiele bardziej podatne na infekcje i rozstrój żołądka. Najbardziej skutecznym sposobem likwidacji szkodliwych bakterii jest wykorzystanie pary wodnej w kontrolowanych warunkach, tak jak w szpitalnych autoklawach. Sterylizator parowy Philips AVENT wykorzystuje tę samą zasadę w prostym urządzeniu sterylizującym przeznaczonym do domowego użytku. Daje Ci to poczucie bezpieczeństwa oraz sterylne akcesoria w ciągu zaledwie kilku minut, zawsze gdy ich potrzebujecie.
Redakcja poleca: Szczepienia skojarzone – co to takiego? [WIDEO]
Czy wiesz, czym są szczepienia wysokoskojarzone? Tak określa się nowoczesne szczepionki 4-, 5- lub 6-składnikowe. Dlaczego są popularne? Ich zaletą jest przede wszystkim to, że wymagają tylko jednego wkłucia, a chronią przed odpowiednio 4, 5 lub 6 różnymi chorobami zakaźnymi. Tym samym to doskonały sposób, by zmniejszyć ból podczas szczepienia u dziecka i związany z nim... stres u rodziców.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy