GRY
 
 

Butelka do karmienia AVENT Airflex

Butelka do karmienia AVENT Airflex wspiera zdrowe, aktywne karmienie i redukuje kolkę.

butelki_grupa.jpg
Podczas karmienia piersią Twoje dziecko w naturalny sposób kontroluje wypływ mleka. Jest to aktywne ssanie, które pomaga kształtować zdrowe wzorce karmienia.

Butelka Airflex została zaprojektowana w taki sposób, by umożliwić wypływ mleka w tempie, które kontroluje dziecko, podobnie jak podczas karmienia piersią. Dzięki temu mniejsze jest ryzyko przekarmienia i ulewania.

Smoczek o naturalnym kształcie  wspiera karmienie piersią. Dziecko wykonuje podobne ruchy językiem i żuchwą jak podczas ssania piersi. W rezultacie o wiele łatwiej łączyć karmienie piersią z karmieniem butelką.

Jedyna butelka o klinicznie potwierdzonej redukcji kolki*. Badania kliniczne prowadzone przez lekarzy na Uniwersytecie Londyńskim i Cambridge udowodniły, że dwutygodniowe niemowlęta karmione Butelką AVENT Airflex rzadziej cierpiały z powodu kolki i były bardziej zadowolone po obudzeniu się, niż dzieci karmione standardową butelką.
Redakcja poleca: 10 najczęściej popełnianych błędów wychowawczych
Starasz się być świetnym rodzicem, a twój maluch nadal jest niegrzeczny? Czasem warto spojrzeć na siebie, by odkryć, gdzie leży problem...

Ocena (1 ocena)

5.0
Doładuj
Przeładuj