GRY
 
 

Butelka na medal!

Butelka butelce nierówna. Dlatego jeśli chcesz mieć pewność, że wybrałaś dla swojej pociechy tę najlepszą, upewnij się, że została stworzona we współpracy z ekspertami w dziedzinie laktacji. Twoje dziecko zasługuje na wszystko, co najlepsze!

butelka do mleka
fot. Panthermedia
Jeśli chcemy wiedzieć, jak coś działa, jak smakuje, jakie jest w dotyku, możemy wierzyć komuś na słowo lub przekonać się na własnej skórze. Ta druga opcja jest oczywiście o wiele lepsza, ponieważ każdy ma swój indywidualny gust i osobiste potrzeby, zatem: ile osób, tyle może być opinii. Zwłaszcza w przypadku produktów dla dzieci, rodzice chcą mieć pewność, że dokonany przez nich wybór (czy to pieluszek, czy kremu na odparzenia, czy też smoczka lub butelki) jest tym najkorzystniejszym z punku widzenia zdrowia, szczęścia i bezpieczeństwa maluszka.
Nie dziwi więc nas fakt popularności, jakim cieszył się test antykolkowej butelki Tommee Tippee. Co ją wyróżnia? Jak zapewnia producent, butelka ma specjalny antykolkowy zawór, który otwiera się, gdy dziecko zaczyna ssać. Zapobiega to zasysaniu się smoczka i połykaniu powietrza wraz z pokarmem, co często prowadzi do bolesnych kolek. Wyjątkowy kształt butelki umożliwia trzymanie jej na kilka sposobów, a wykonany z wyjątkowo delikatnego sylikonu smoczek staje się jeszcze bardziej miękki w dotyku, gdy mleko napływa do buzi dziecka.  Co więcej, elastyczna, obracająca się końcówka sprawia, że smoczek jest w stanie naśladować naturalną giętkość, dotyk i ruch matczynej piersi.

A co o butelce Tommee Tippee sądzą mamy?

Na pytanie "Czy jesteś zadowolona z testowania butelki Tommee Tippee?", 100% głosów zebrała odpowiedź twierdząca.
  • Ponad 96% mam po zakończeniu testowania planuje kontynuację podawania dziecku butelki tej marki.
  • Prawie 93% mam jest zdania, że butelka Tommee Tippee odpowiada ich dzieciom bardziej, niż butelka stosowana poprzednio.
  • Wszystkie mamy zgodziły się także ze stwierdzeniem, że cena produktu jest adekwatna do jakości i chętnie poleciłyby butelkę Tommee Tippee znajomym rodzicom.
Doładuj
Przeładuj