buty Bartek w Diechmann
fot. materiały prasowe

Od tej jesieni buty Bartek kupisz w Deichmannie!

Od końca września kupisz w Deichmannie buty renomowanej marki Bartek. Warto w nie zainwestować, bo od jakości obuwia zależy w dużej mierze zdrowie stóp dziecka.
Ewa Janczak-Cwil
buty Bartek w Diechmann
fot. materiały prasowe
Marka Bartek stawia przede wszystkim na zdrowie stóp dzieci. Jej obuwie cieszy się dużą popularnością wśród rodziców. Od końca września 2019 r. buty Bartek będą do kupienia w wybranych sklepach Deichmann w pięciu krajach Europy, w tym w Polsce. W naszym kraju jest 247 stacjonarnych sklepów tej firmy. Buty Bartek będzie można kupić także przez internet.

O butach Bartek

Firma BARTEK S.A. od 30 lat produkuje obuwie dla dzieci. Jej produkty wykonywane są z naturalnych materiałów, przy wykorzystaniu unikatowych technologi, a przede wszystkim w zgodzie z anatomią stóp dziecka. Wszystkie kolekcje są ciekawie zaprojektowane i zgodne z aktualnymi trendami w modzie.

Ciepły powrót do tradycji

W najnowszej kolekcji Bartek proponuje obuwie, w którym wykorzystano tradycyjnie wyprawiane owcze skóry jako podszewki albo zewnętrzne elementy cholewki. Dzięki temu buciki doskonale zatrzymują ciepło w środku. Dostępne są buty dla dzieci w różnym wieku – od maleństw jeżdżących w wózkach po uczniów.

Zobacz także: Jak sensownie wybrać dziecku buty na zimę

Co wyróżnia te buty?

W ofercie marki można znaleźć buty z membraną BRTKtex lub Sympathex, które zapewniają wodoodporność i umożliwiają odprowadzanie wilgoci na zewnątrz butów. W środku znajdują się antygrzybicze i antybakteryjne wkładki, które sprawiają, że buty nie pachną brzydko, a stopy dziecka pozostają czyste i zdrowe.
 

Modele profilaktyczne

Specjalną linię butów Bartek stanowi obuwie profilaktyczne. Buciki mają usztywniony zapiętek i płaską spodnią część, która daje możliwość umieszczenia wewnątrz obuwia wkładek ortopedycznych. Bardzo często modele z tej linii mają obcas Thomasa, który optymalnie rozkłada ciężar ciała dziecka na strefy wzrostu nogi.
[content:0_25184,0_25777,0_27252:CMNews]  
Redakcja poleca: Jak przygotować dziecko do pójścia do przedszkola? [WIDEO]
Aby dobrze przygotować dziecko do pójścia do przedszkola, należy umożliwić mu wcześniejszy kontakt z innymi dziećmi oraz pozwolić na poznanie przedszkola, do którego będzie uczęszczało. Warto również czytać książki o przedszkolu dla dzieci, a także – o czym często rodzice zapominają – zadbać o swoje pozytywne nastawienie, to też ma duże znaczenie!
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy