Małgorzata Rozenek planuje nowe reality show
fot. Instagram/mrozenek

Były mąż Małgosi Rozenek chce normalności dla synów. Pokrzyżuje jej zawodowe plany?

Chociaż para rozwiodła się pokojowo i, jak dotąd, pozostawała w dobrych relacjach – pomiędzy Jackiem Rozenkiem a jego byłą żoną doszło do dużego nieporozumienia na temat planowanego przez Majdanów reality show.
Aleksandra Zaborowska
Małgorzata Rozenek planuje nowe reality show
fot. Instagram/mrozenek
Relacje Jacka Rozenka i Małgorzaty Rozenek-Majdan wielokrotnie uważane były za wzór „rozwodu z klasą” - byli małżonkowie postanowili rozstać się bez orzekania o winie i pokojowo zadecydowali o podziale opieki nad synami Stasiem i Tadziem. Często mogli też liczyć na swoje wsparcie (np. po przebytym kilka lat temu przez Jacka udarze).

Kość niezgody między Rozenkami

Niestety, w planach zawodowych Małgorzaty i Radosława Majdanów pojawiło się reality show stylizowane na światowy fenomen: „Z kamerą u Kardashianów”. Podobno trwają już przygotowania pierwszych odcinków programu, który ma nazywać się „Cały ten Majdan”.

„Polscy Kardashianowie” napotkali jednak przeszkodę w swoich telewizyjnych planach. Jak informuje tygodnik „Dobry Tydzień”, były mąż Małgosi nie chce, aby jego synowie dorastali wśród kamer i uważa, że „zasługują na normalne dzieciństwo i przede wszystkim prywatność”.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Źródło: Fakt24.pl

Zobacz też:
Redakcja poleca: Poznaj świąteczne plany Joanny Koroniewskiej - VIDEO
Joanna Koroniewska zdradza nam, jaka jest jej ulubiona potrawa i co kupi dziecku pod choinkę.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy