GRY
 
 

Casting do musicalu

28.10.2012r., Gliwicki Teatr Muzyczny ogłasza CASTING do roli tytułowej w musicalu "Mały Książę", którego premiera planowana jest w maju 2013 roku na scenie GTM.

Gliwicki Teatr Muzyczny
Poszukiwani są chłopcy w wieku od 8 do 12 lat z dobrym słuchem muzycznym. Wszyscy potencjalni wykonawcy muszą być utalentowani artystycznie.

Casting odbędzie się w siedzibie Gliwickiego Teatru Muzycznego przy ul. Nowy Świat 55/57 w Gliwicach.

Zgłoszenia prosimy wysyłać drogą e-mailową na adres: casting@teatr.gliwice.pl najpóźniej do dnia: 24 października br.
Do zgłoszenia prosimy dołączyć CV artystyczne ze zdjęciem (Uwaga! Prosimy wysyłać pliki PDF lub DOC wraz z zawartym w CV zdjęciem; prosimy nie wysyłać zdjęć jako osobnych plików jpg).

Po wysłaniu zgłoszenia, kandydat otrzyma informację zwrotną dot. szczegółów castingu i materiałów potrzebnych do przygotowania się na casting.

Kandydaci proszeni są o zgłoszenie się na casting z osobą dorosłą i z pisemną zgodą rodzica na udział w castingu wraz z jego numerem dowodu osobistego. Jednocześnie informujemy, że teatr nie zwraca kosztów dojazdu na casting i ewentualnego noclegu.

GLIWICKI TEATR MUZYCZNY
ul. Nowy Świat 55/57
44-100 Gliwice
Redakcja poleca: Zobacz, jak Anna Dereszowska znalazła talent w sobie i co odkryła u swojej córki! [WIDEO]
"Szkoliłam rysunek, bo miałam być architektem" – mówiła aktorka podczas spotkania w Akademii 5.10.15. Zdradziła jedną ważną rzecz, która pomogła jej znaleźć klucz do tego, co chce w życiu robić!
Doładuj
Przeładuj