GRY
 
 

Catering dietetyczny - łatwa forma odchudzania?

Chcesz się odchudzić, ale nie masz czasu na przygotowywanie posiłków? Skorzystaj z cateringu dietetycznego. W zależności od twoich potrzeb, po konsultacji z dietetykiem, otrzymasz nie tylko propozycje diety, ale również gotowe posiłki.

Kucharze, gotowanie, posiłki, catering dietetyczny
fot. © goodluz - Fotolia.com

Wiele z nas chciałoby schudnąć. Niektóre, by wrócić do formy sprzed ciąży, niektóre, by wyglądać świetnie w bikini. Niestety bardzo często niewiele z tego wynika. Przede wszystkim dlatego, że nie mamy czasu, by zadbać o prawidłową dietę. A to ona jest kluczowa w procesie odchudzania (oczywiście wraz z odpowiednią aktywnością fizyczną).

Regularne, zbilansowane pod względem odżywczym i kalorycznym posiłki to podstawa zdrowego odżywiania i... skutecznego odchudzania. Niestety wiele z nas ze względu na obowiązki zawodowe i domowe nie ma czasu na dokładne analizowanie menu.

Warto zobaczyć: Kalendarza ochudzania

Na szczęście na rynku pojawia się coraz więcej firm, które oferują pełne wsparcie w odchudzaniu. W ramach tego typu działań osoby, które chcą się odchudzać, mogą skorzystać z porad dietetyka, kucharza, a nawet – co jest niezwykle wygodne –  zamówić odpowiednie dania na cały dzień.
Jedną z firm, które zajmują się cateringiem dietetycznym, jest The Green Food (thegreenfood.pl). W jej ofercie znajdują się dania dla:

  • osób aktywnych potrzebujących około 2500-3500 kcal dziennie,
  • osób chcących w krótkim czasie stracić wagę (dieta do 1500 kcal dziennie),
  • osób chcących zbilansowaną dietę do 1800 kcal dziennie,
  • osób na diecie bezglutenowej,
  • mam karmiących piersią, ale chcących wrócić do formy (dieta 1800-2000 kcal dziennie).
Osoby, które zamówią, którąś z powyższych ofert mogą liczyć na dowóz pięciu posiłków dziennie (śniadanie, lunch, obiad, podwieczorek, kolacja). Oferta jest dopasowana do każdego klienta w zależności od jego  potrzeb i celów (np. utrata wagi bądź wzrost masy mięśniowej), oczywiście po wcześniejszej konsultacji z dietetykiem.

Polecamy: Czym jest catering dietetyczny?
Redakcja poleca: Co to jest kalkulator BMI - opowiada dietetyk
Co to jest kalkulator BMI - wyjaśnia Julia Jaskowska, dietetyk z FertiMedica. Dlaczego warto kontrolować wskaźnik masy ciała planując zajście w ciążę, czy chcąc schudnąć po urodzeniu dziecka.

Ocena (2 oceny)

5.5
Doładuj
Przeładuj

Popularne tematy

To Cię zainteresuje

Narzędzia dla mam

Więcej

Warto przeczytać

Zainspiruj się najnowszymi trendami