GRY
 
 

Sprawdź, jak będzie wyglądało twoje dziecko! Ta aplikacja to hit dla ciężarnych

Niebieskie, zielone, a może piwne? Zastanawiasz się, jaki kolor oczu będzie miało twoje dziecko? Jaką będzie miało grupę krwi? Ta aplikacja to coś dla ciebie!

Rodzice z noworodkiem
fot. Fotolia
Cecha Bobasa to aplikacja, którą pokochają ciężarne! W końcu każda mama zastanawia się, jak będzie wyglądać jej dziecko...

Jak będzie wyglądać twoje dziecko?

Wkrótce zostaniesz mamą i zastanawiasz się, do kogo będzie podobne twoje dziecko? Jaki będzie miało kolor oczu, jaką grupę krwi? Dzięki bezpłatnej aplikacji Cecha Bobasa możesz się tego dowiedzieć! Jeśli chcesz wiedzieć, jak będzie wyglądać twoje dziecko, podaj swój kolor oczu, kolor oczu twojego partnera i dziadków, a aplikacja policzy, jakie jest prawdopodobieństwo, że maluch będzie do was podobny. Dodatkową funkcją, która może się spodobać alergikom, jest możliwość sprawdzenia, czy dziecko będzie miało nietolerancję laktozy.

Zobacz, jak działa aplikacja:
 
 
Korzystanie z aplikacji takich jak Cecha Bobasa to przede wszystkim forma zabawy i rozrywki. To, jaką grupę krwi i jaki kolor oczu będzie miał maluch, okaże się dopiero po porodzie! Jeśli jednak chcesz się pobawić i już teraz jesteś ciekawa, do kogo będzie podobne twoje dziecko, skorzystaj z aplikacji. Pamiętaj – z przymrużeniem oka! ;)

Zobacz także: Na kogo wyrośnie twoje dziecko?

Źródło: lekseek.com
Redakcja poleca: 10 najczęściej popełnianych błędów wychowawczych
Starasz się być świetnym rodzicem, a twój maluch nadal jest niegrzeczny? Czasem warto spojrzeć na siebie, by odkryć, gdzie leży problem...
Doładuj
Przeładuj