GRY
 
 

Cellu Slim
 - innowacyjny preparat przeciwko opornemu cellulitowi

Rewolucyjny mechanizm działania w celu zwalczania opornego cellulitu, kompleksowa formuła wyszczuplająco-ujędrniająca oraz świeżość i lekkość, przyjemność i skuteczność.

elancyl
fot. materiały prasowe
Cellu Slim jest nową propozycją marki ELANCYL. Jego innowacyjna formuła opracowana przez fitochemików Laboratoriów Pierre Fabre opiera się na wyjątkowym połączeniu CEKROPII z KOFEINĄ umożliwiając silne działanie redukujące tłuszcze, nawet te najbardziej oporne. Cellu Slim zawiera również dodatkowe substancje aktywne (opatentowany wyciąg z pieprzu syczuańskiego, florydzyna, bluszcz), które wraz z cekropią i kofeiną zapewniają kompleksowe działanie wyszczuplająco-ujędrniające.

Cellu Slim ma udowodnione działanie wyszczuplające, które odnotowano już po 7 dniach* regularnego stosowania. Wygładzenie ‘skórki pomarańczowej’ jest widoczne już po 14. dniach,
a efekt wyszczuplenia utrzymywał się nawet w miesiąc po zakończeniu kuracji.

Tak dobre wyniki osiągnięte nowej kuracji Cellu Slim są możliwe także dzięki umiejętnie skomponowanej chronobiologicznie zaprogramowanej formule zgodnej z rytmem dobowym organizmu. Dzięki jednej, porannej aplikacji, Cellu Slim działa przez 24 godziny gwarantując pełną skuteczność.

Cellu Slim ma niezwykle lekką konsystencję, o zmysłowym, kwiatowym zapachu. Ta precyzyjnie dopracowana forma kosmetyku zapewnia przyjemność stosowania, a regularne stosowanie jest kluczem od pełnego sukcesu wyszczuplającego. Zaletą nowego produktu jest również nowa pojemność.

Cellu Slim zawiera 200ml kosmetyku w cenie 130zł (dostępny w aptekach).

*Pomiary biometryczne wykazały działanie wyszczuplające metodą pomiaru obwodu bioder 44 badanych osób po 7 dniach stosowania preparatu.
Redakcja poleca: Co się dzieje w 40. tygodniu ciąży? [WIDEO]
Masz ochotę krzyczeć jak Rachel w serialu "Przyjaciele": Wyciągnijcie je ze mnie! Czy jesteś zupełnie spokojna i raczej wolałabyś odsunąć poród w czasie? Najważniejsze jest teraz dziecko. Maluch jest wielkości dużej dyni i już właściwie szykuje się, by Cię poznać! Czy wiesz jak rozpoznać początek akcji porodowej?

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj