cena wózka Klaudii Halejcio zwala z nóg
fot. Instagram/klaudiahalejcio

Cena wózka córki Klaudii Halejcio zwala z nóg! Inne gwiazdy też zaszalały

Klaudia Halejcio wybrała tak samo piękny, jak i drogi model wózka dla swojej córeczki. Jak się okazuje, luksusowe „cztery kółka” dla pociech są normą wśród celebrytek. Małgorzata Rozenek-Majdan, Marina Łuczenko-Szczęsna, Maffashion również nie oszczędzały na dziecięcych wózkach.
Joanna  Biegaj
cena wózka Klaudii Halejcio zwala z nóg
fot. Instagram/klaudiahalejcio
Na początku czerwca Klaudia Halejcio została po raz pierwszy mamą. Aktorka wraz z maleństwem wybrała się na spacer po warszawskich ulicach. Relaksowała się w promieniach słońca, popijając kawę i delektując się czasem spędzonym ze swoją pociechą. Choć Klaudia Halejcio prezentowała się naprawdę świetnie – uwagę przykuwał wózek, który zafundowała małej Nel.

Luksusowy wózek dziecka Klaudii Halejcio

Cztery kółka, w których wożona jest córeczka aktorki, są bardzo wyjątkowe! Wózek marki Cybex został zaprojektowany specjalnie dla córki Katy Perry i Orlando Blooma. Autorem projektu jest Jeremy Scott. Równie wyjątkowa jest cena – Klaudia Halejcio na wózek musiała wydać ponad 8 tys. zł. Najdroższy model kosztuje jednak aż 11 tys. zł.

Instagram/klaudiahalejcio

Wózki gwiazd

Nie tylko Klaudia Halejcio zaszalała z wózkiem dla swojej pociechy. Marina Łuczenko-Szczęsna dla synka Liama również zdecydowała się na model marki Cybex. Piosenkarka wybrała spacerówkę projektu DJ-a Khaleda, która kosztuje 5,5 tys. zł (cały zestaw kosztuje prawie 8 tys. zł).
 

Małgorzata Rozenek-Majdan sprawiła małemu Heniowi model spacerówki Cybex Priam Koi Collection za ok. 5 tys. zł.
 

Maja Hyży również zaszalała z wózkiem dla swojej córeczki Antosi. Piosenkarka wybrała model Cybex Spring Blossom 3w1. Za cały zestaw wokalistka musiała zapłacić ok. 7 tys. zł. 

Maffashion, która rok temu została mamą, za wózek dla synka Bastiana zapłaciła ok. 6 tys. zł. Z kolei ciężarna Agnieszka Włodarczyk zdecydowała się na aż dwa wózki! Aktorka postawiła na ten sam model, tylko w różnych kolorach. Cena wózka wybranego przez aktorkę zaczyna się od 3 tys. złotych za podstawową wersję i dochodzi do ponad 4,5 tys. za model z dodatkami.
 

Zobacz także: 
Redakcja poleca: Jak przygotować dziecko do pójścia do przedszkola? [WIDEO]
Aby dobrze przygotować dziecko do pójścia do przedszkola, należy umożliwić mu wcześniejszy kontakt z innymi dziećmi oraz pozwolić na poznanie przedszkola, do którego będzie uczęszczało. Warto również czytać książki o przedszkolu dla dzieci, a także – o czym często rodzice zapominają – zadbać o swoje pozytywne nastawienie, to też ma duże znaczenie!
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy