GRY
 
 

Ceramika dla dzieci

Od 6.04.2011, środa 16:00-17:45 Akademia Kreatywnego Rozwoju dla Dzieci i Dorosłych zaprasza na cykliczne zajęcia z ceramiki dla dzieci powyżej 5 lat.

logo
fot. tamika.pl
Praca z gliną sprawia, że obcujemy z żywiołami. Woda i powietrze zapewniają plastyczność, dającej się ugniatać glinie, dzięki temu realizujemy pomysły w plastycznym materiale. Ogień utrwala stworzone kształty, pozostawiając trwały ślad na długie lata.

Warsztaty z ceramiki to idealny sposób na spędzenie czasu w twórczy sposób, realizacje pomysłów, rozwinięcie talentu, poznanie nowej materii, dającej wiele możliwości. Oprócz świetnej zabawy, dla dzieci, oraz twórczo spędzonego czasu dla dorosłych poznamy podstawowe techniki lepienia, jak również wybrane zagadnienia z historii sztuki, opierając się na źródłach rozwoju ceramiki.

Możesz dokonać rezerwacji również: na miejscu w lokalu telefonicznie pod numerem: 502 395 627 lub 515 185 059 mailowo: rezerwacje@tamika.pl

więcej »
Redakcja poleca: Zobacz, jak Anna Dereszowska znalazła talent w sobie i co odkryła u swojej córki! [WIDEO]
"Szkoliłam rysunek, bo miałam być architektem" – mówiła aktorka podczas spotkania w Akademii 5.10.15. Zdradziła jedną ważną rzecz, która pomogła jej znaleźć klucz do tego, co chce w życiu robić!

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj