Cezary Pazura z córką
fot. Instagram

Pazura z córką jak „dziadek z wnuczką”? Edyta MIAŻDŻY hejterkę: „pełne brzydoty babsko”

Czarek Pazura pokazał zdjęcie z córką. Niektórzy jednak posądzili go o... bycie dziadkiem 2-letniej Rity. W obronie męża stanęła Edyta Pazura.
Magdalena Drab
Cezary Pazura z córką
fot. Instagram
Cezary Pazura jako dumny tata chętnie pokazuje w sieci wszystkie swoje dzieci, w tym także najmłodszą Ritę urodzoną ze związku z Edytą Pazurą. Najnowsze zdjęcie aktora wzbudziło jednak sporo kontrowersji, bo internauci zarzucili Pazurze zbyt dużą różnicę wieku pomiędzy nim a 2-letnią dziewczynką.

Czarek Pazura wygląda jak dziadek swojej córki?

Cezary Pazura dodał na Instagramie zabawne zdjęcie, do którego zapozował ze smoczkiem w ustach. Smoczek należy do jego córeczki, 2-letniej Rity, a dziewczynka, jak wynika z opisu pod zdjęciem, sprezentowała go tacie. „Co za Miłość i Poświęcenie!!!” - napisał rozbawiony Pazura. Niestety nie wszyscy fani skupili się na śmiesznej historii i miłości taty do córki. Wśród słów pełnych zachwytu pojawiły się także uwagi na temat... wieku aktora.

„Dziadek z wnuczką” − napisała jedna z obserwatorek, a jej komentarz polubiło już kilkadziesiąt osób.

Cezary Pazura ma 58 lat, a o 26 lat młodsza Edyta jest jego trzecią żoną. Czy Pazura rzeczywiście jest zbyt wiekowy na bycie „młodym” tatą? Wątpliwości nie ma żona aktora, która szybko i ostro zareagowała na obraźliwy komentarz:

„Nie lubię jak dzieje się ludziom krzywda, ale tym razem cieszę się, że ludzie Panią zaorali, bo to znaczy że jednak więcej jest dobrych ludzi na świecie. To również oznacza ze takie pełne kompleksów i brzydoty babska to tylko na szczęście wciąż mały odsetek. Życzę Pani takiego dziadka, może wtedy byłaby Pani lepszym człowiekiem”.

Słowom Edyty Pazury przyklasnęło mnóstwo internatuów. Większość w niewybredny sposób odniosła się do wyglądu hejterki, ale pojawiły się też mądre, wyważone komentarze: „Zdjęcie jest piękne ❤️ czy to jest tata, dziadek, brat, wujek nie ma to żadnego znaczenia.”

Zobacz też:
Redakcja poleca: Wyprawka do szpitala – dla mamy i dziecka [WIDEO]
Nie warto zwlekać do ostatniej chwili ze spakowaniem rzeczy do szpitala dla ciebie i dla dziecka. Zrób to na około miesiąc przed planowanym terminem porodu. Zobacz w naszym filmie, co powinno się w znaleźć w torbie do szpitala.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy